800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAAFUSHIVARU

  • Resort stvořený pro líbánky
  • Ostrov obklopuje bujná vegetace a bělostné pláže
  • K dispozici SPA centrum a nabídka vodních sportů

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Malý resort s vlastním korálovým atolem a možností užívat soukromí na sousedním ostrůvku

Poloha

resort, v roce 2010 vybaveným novým nábytkem, se nachází v jižním cípu Ari Atolu na malém ostrovu, který obejdete za cca 10 min. Transfer z mezinárodního letiště je zajištěn hydroplánem, tento přelet trvá cca 25 min. Resort má navíc k dispozici opuštěný malý ostrůvek Lonubo v sousedství, kam denně vozí klienty za koupáním a šnorchlováním, či je dokonce možné tam i přespat v jedné ze 2 plážových vil a užít si pocit romantiky osamění na opuštěném ostrově.
Pláž: kolem ostrova písečné pláže, korálový útes vzdálený cca 20 m od pláže

Stravování

plná penze, za příplatek lze all inclusive (plná penze formou bufetu, mezi 15.00-17.00 h káva, čaj a občerstvení, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje, domácí víno, vybrané značky piva, voda. Nealkoholické nápoje z minibaru. Zapůjčení vybavení na šnorchlování. Jedna plavba při západu slunce)

Ubytování

plážové vily (112 m2), které jsou umístěné uprostřed zeleně a mají svou terasu s lehátky směrovanými k pláži. Vily jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, LCD obrazovkou, DVD přehrávačem, dokovací stanicí pod i-Pod, minibarem, trezorem, zařízením k přípravě espressa, venkovní sprcha. Nadstandartní ubytování v pool villas (2 vily mají dohromady vlastní bazén, vhodné pro větší rodiny či přátele) nebo ve vodních vilách

Vybavení

Zařízení hotelu: směnárna, prádelna, knihovna, obchod se suvenýry, zdarma Wifi připojení ve veřejných prostorách hotelu, restaurace, coffee lounge, bar. Nejbližší lékařské středisko na sousedním obydleném ostrovu cca 20 min. plavby lodí.
Aktivity a zábava: bazén, dětský bazén, posilovna, volejbal, lázně, šnorchlování, potápěčské centrum, zapůjčení kanoe, windsurfing, plavby na katamaránu, výlety (na okolní obydlené ostrovy, výlet z ostrova na ostrov včetně oběda, rybaření při západu slunce, romantická plavba s koktejlem při západu slunce,...). Pravidelné zábavní večery - diskotéka, hudba s živou kapelou, představení typické maledivské kultury

Výlety

Fakultativní výlety organizované resortem: návštěva ostrova Dhangethi s tradiční maledivskou vesnicí k poznání typického místního životního stylu, celodenní či půldenní výlety za rybolovem, rybaření při západu slunce, romantická plavba lodí při západu slunce se sklenkou koktejlu, okružní plavba po okolních ostrovech s obědem formou barbecue na pláži (island-hopping)

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 92 km
Doba transferu z letiště: 25 min.

Počasí

Malé

29°C Převážně oblačno

×