800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SONEVA FUSHI RESORT AND SIX SEANSES SPA

  • Jeden z nejproslulejších resortů na Maledivách
  • Skvělé podmínky k potápění a šnorchlování

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Je prvním luxusním resortem na Maledivách postaveným ve stylu Robinsona Crusoe! Letovisko přirozeného vzhledu, prvotřídní kvality a elegance!

Poloha

Baa Atoll, vzdálenost od letiště 97 km - transfer hydroplánem 30 minut.

Rozloha

délka cca 1400 m, šířka cca 400 m.

Popis resortu

jeden z největších maledivských ostrovů plný bujné vegetace je obklopen krystalově průzračnou lagunou a bílými plážemi. Resort otevřený již v roce 1995 nabízí komfortně zařízené vily z přírodních materiálů a pojaté v rustikálním stylu, které jsou citlivě zasazené v zeleni a přitom na pláži, poskytují naprostou intimitu a soukromí a plně vystihují koncept Inteligentní luxus. V resortu najdete 65 vil ve 23 různých kategoriích ubytování, některé s privátním bazénem, některé suite i se 2 ložnicemi. Každá vila má k dispozici vlastní jízdní kola.

Vybavení resortu

3 restaurace, 3 bary, vinný sklep, Six Senses Spa, fitness, jóga, tai-chi, potápění, šnorchlování, vodní sporty, vodní lyže, wake-boarding, kanoe, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, boutique, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD, letní kino, hvězdářská observatoř.

Vybavení pokoje

Crusoe villa - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, fén, telefon, open air koupelna se zahradou, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet - jen na vlastní žádost. Možnost ubytování až 4 dospělých osob nebo 2 dospělých a 2 dětí do 12 let.

Strava

bez stravy, možnost dokoupení snídaně, polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 97 km
Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Malé

29°C Převážně oblačno

×