800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANGSANA VELAVARU

Luxusní resort se nachází na ostrově Velavar (Turtle Island), Dhaalu Atol. Resort se pyšní zajímavých konceptem vodních vil, které jsou přístupné z resortu pouze lodí. Hydroplánem cca 40 minut z leiště Malé.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Dhaalu Atol se nachází 146 km od hlavního města Malé. Na ostrov vás přepraví hydroplán za cca 40 minut.

Zábava

Šnorchlování či potápění? Vaření či raději jen konzumace výtečných pokrmů? V resortu Angsana Velavaru Vás budeme rozmazlovat nekonečným výběrem možností s více než 100 aktivitami, které jsou v resortu k dispozici.Potápění a šnorchlování -prozkoumejte s námi „podlahu“ oceánu a jeho magické hlubiny ve více než 30 lokalitách, které jsou zcela nedotčené a neprobádané.Vodní sporty - otestujte si svou sílu a odolnost při motorizovaných vodních sportech, jako je například jízda na vodních lyžích, wakeboarding, kneeboarding, jízda na banánu a fun tube, vodní lyžování naboso, projížďka na motorovém člunu s pozorováním delfínů, výlet rychlolodí na místní ostrov, a další. Pro nadšené rybáře se otevírají bohaté možnosti zarybařit si v hlubokých vodách, na udici či vlečnou síť, za úsvitu či soumraku.Jiné volnočasové aktivity - vydejte se s námi na vyhlídkový let hydroplánem a vystoupejte nad mělké laguny, nedotčené a neobydlené ostrovy, rybářské vesničky a hejna delfínů, mant a rejnoků hemžící se v křišťálově čistých vodách pod Vámi. Podnikněte s námi výlet a navštivte nedalekou domorodou vesnici a seznamte se s pravou maledivskou kulturou. Zacvičte si s námi ve fitness centru, zahrajte si plážový fotbal, pétanque, stolní tenis, vodní pólo, frisbee, či se vraťte do dětských let a pojďte s námi pouštět draky. Anebo si na chvíli odpočiňte od sportování a zúčastněte se hodiny vaření či se nechte rozmazlovat a hýčkat v místních lázních.

Strava

Výběr z ubytování se snídaní, polopenzí, plnou penzí či all inclusive.Vyberte si prostředí a kuchyni přesně podle Vaší chuti a nálady. Dopřejte si skvělý pokrm v pohodlí Vaší vily, dejte si delikátní večeři pod hvězdami či navštivte jednu z našich exkluzivních restaurací, které podávají celosvětovou kuchyni okořeněnou špetkou Malediv.Elegantním baru Kuredhi, kde vykouzlí barman dokonalé koktejly, otevírá od 11:00 a zavírá s odchodem posledního hosta.Relaxujte na otevřené terase a kochejte se báječnými výhledy v restauraci a baru Azzurro. Restaurace se zaměřuje na italskou kuchyni a podává takové delikatesy, jako například carpaccio, těstovinové pokrmy, mořské plody, vynikající pizzu a zákusky.Povečeřte za svitu svíček pod širým nebem v restauraci Funa v obklopení vody a přesvědčte se na vlastní chuťové pohárky. V restauraci servírují čerstvé plody moře, mezinárodní pokrmy a excelentní pizzy pečené v troubě. Otevírá 5 dní v týdnu pouze v čase večeře.Restaurace Kaani Vás zve na gastronomickou cestu kontinentální kuchyní s příměsí Asie prostřednictvím bufetových stolů či à la carte menu.

Pláž

Písečná pláž kolem ostrova.

Ubytování

Na ostrově se rozprostírá 79 vil, které se otevírají vodnímu světu, nabízí úchvatné panoramatické výhledy na oceán a můžete z nich přímo sestoupit na pláž. Dekor každé vily snoubí tropický a moderní styl, vyznačují se doškovými střechami a oplývají soukromou zahradou.Plážové vily,Plážové vily s bazénem,Deluxe plážové vily s bazénem,Velavaru vila – 323 m2,Angsana vila – 473 m2,InOcean vila s bazénem.

Naše mínění

Luxusní resort - velmi dobrá kvalita za nabízenou cenu.

Pro děti

Resort poskytuje dokonalou rekreaci a zábavu nejen pro dospělé, ale i děti. V našem dětském klubu, který vedou zkušení profesionálové, zažijí Vaše děti mnohá dobrodružství a zabaví se vnitřními i venkovními aktivitami, jako je například stavění hradů z písku, nejrůznější rukodělná a řemeslná umění, malování na trička, plážové hry, honba za pokladem a dětské olympijské hry. Klub je určen dětem od 3 do 12 let. Služby dětského klubu jsou poskytovány zdarma, ačkoliv malý poplatek se vztahuje na podávané jídlo a speciální události. Děti mladší 3 let jsou rovněž vítány, avšak v doprovodu rodiče či chůvy.V potápěčském centru jsou pro děti ve věku 8 či 9 let dokonce připraveny hodiny potápění v mělké laguně

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Malé

29°C Převážně oblačno