800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JUMEIRAH DHEVANAFUSHI

  • V jižní části Malediv
  • Výrazně bílá modernistická architektura

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Ostrov je součástí atolu Gaafu Alifu, který najdeme 400 kilometrů jižně od hlavního města Malé. Přesun z mezinárodního letiště zabere 55 minut letu a 15 minut jízdy motorovým člunem.

Zábava

Nezapomenutelné místo láká k nezapomenutelným aktivitám, ať už jde o obdivování podmořského života při potápění či šnorchlování, piknik na opuštěném tropickém ostrově při západu slunce, rybaření na volném moři nebo windsurfing na tyrkysových vodách Indického oceánu.

Strava

Snídaně, za příplatek možnost polopenze.

Pláž

Nádherná, sněhobílá písčitá pláž ověnčuje celý ostrov.

Vybavení

Pro uspokojení veškerých chuťových tužeb hostů slouží hlavní restaurace Azara, plážový gril Mumayaz a nad mořem se nacházející kulinářská restaurace Johara. Výborné koktejly je možné ochutnat ve stylovém baru, absolutní uvolnění se podává v lázeňském centru se saunou a parní lázní. Dále jsou k dispozici dva plavecké bazény, posilovna, pavilon na jógu nebo centrum vodních sportů a potápění.

Ubytování

Ubytování, jež tento resort nabízí, se vyznačuje skutečně neopakovatelným přepychem. Volit je dokonce možné ze dvou variant: kromě samotného ostrova je ve vzdálenosti několika set metrů připravena ještě úžasná vesnička 16 vodních vil postavená přímo nad oceánem. Dvaadvacet plážových a ostrovních vil je neobyčejně prostorných, skvěle situovaných a vybavených nejvyšším luxusem, který zahrnuje soukromou pláž, vlastní bazén, terasu s dešťovou sprchou, mramorovou koupelnu s vanou, studovnu a velikou ložnici, klimatizaci, satelitní televizi, zvukový systém, bezdrátové připojení k internetu, bar s kávovarem nebo náladové osvětlení. Ke každé vile je navíc k dispozici personalizovaný servis osobního sluhy.

Naše mínění

Tento luxusní, ostrovní resort butikového typu je určen pro ty nejnáročnější zákazníky hledající dokonalý klid a mír. Kdo jednou okusí kouzlo tohoto odlehlého ostrovního ráje, už nebude toužit po ničem jiném.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 450 km
Doba transferu z letiště: 1 h 10 min.

Počasí

Malé

27°C Převážně oblačno