800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL J RESORT ALIDHOO

Prostorné ubytování v osobitém stylu v nejsevernější části Malediv s vlastním jacuzzi na verandě.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Nachází se na maledivském atolu Haa Alifu. Transfer z mezinárodního letiště v Malé zabere 50 minut letu a krátkou čtvrthodinovou plavbu motorovým člunem.

Zábava

Z možných aktivit můžeme zmínit potápění a šnorchlování, motorizované i bezmotorové vodní sporty, různé výlety nebo relaxaci při aromaterapii či jiné proceduře v lázních.

Strava

Snídaně, možnost polopenze, plné penze nebo all inclusive.

Pláž

Krásná písčitá pláž obklopuje celý ostrov.

Vybavení

Pro uspokojení svých chuťových potřeb najdou hosté v resortu dvě kvalitní restaurace podávající jídla asijských i západních kuchyní či jejich nápadité kombinace. Dále je k dispozici bar, juice bar, čajovna, bazén, tenisový kurt, centrum vodních sportů a potápění, fitness centrum, lázně, knihovna s přístupem k internetu, lékař či butik.

1
1
1

Ubytování

Pro ubytování hostů je připraveno několik typů luxusních vil tropického stylu, mezi něž patří plážové, dvoupatrové plážové a vodní vily. Všechny jsou zařízeny v duchu maledivské tradice a jejich vybavení zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, kabelovou televizi, CD a DVD přehrávač, vysokorychlostní připojení k internetu, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů, psací stůl, minibar, varnou konvici a terasu se sedací soupravou. Pohodlí vodních vil je ještě umocněno přítomností vířivky na verandě.

Naše mínění

Jedná se o oblíbený resort ležící na krásném ostrově, který nabízí luxusní ubytování a kvalitní a přátelský servis.

Pro děti

Hosté s dětmi uvítají přítomnost dětského klubu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 300 km
Doba transferu z letiště: 1 h 5 min.
×