800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HIDEAWAY BEACH RESTORT & SPA

Island Hideaway je vzdálený 250 km což představuje cca 50 minut vnitrostátního letu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Luxusní resort na exklusivním panenském ostrově Dhonakulhi v nejsevernějším atolu Malediv Vám poskytne absolutní soukromí!

Poloha

Haa Alifu Atol, vzdálenost od letiště 290 km, transfery hydroplánem cca 75 minut nebo vnitrostátní let 50 minut a dále pak rychlolodí 15 minut.

Rozloha

délka cca 1400 m, šířka cca 500 m.

Popis resortu

resort byl otevřen již v srpnu 2005 a po rozsáhlé renovaci se otevřel opět v roce 2014. Nachází se v severní části Malediv na privátním panenském ostrově Dhonakulhi s výborně vybavenou potápěčskou základnou a přírodní Marinou. Na obou stranách ostrova širokého 500 m je nádherná písečná pláž o délce cca 1,4 km. Celý ostrov je úžasně zelený. Každá vila je maximálně separovaná, s vlastní pláží, s úchvatným pohledem na tyrkysovou lagunu a Indický oceán, obklopená neprodyšnou buší pro zachování naprosté intimity a soukromí. 103 velmi prostorných vil desíti různých kategorií.

Vybavení resortu

5 restaurací a barů, diskotéka, 3 bazény, dětský bazén, Hideaway Spa & Beauty Palace, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, Aqua Park, windsurfing, vodní lyže, wake-boarding, kite-boarding, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, komplex obchůdků, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet, jízdní kola, půjčovna CD/DVD.

Vybavení pokoje

Sunset Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, vinotéka, sejf, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, Blu Ray & DVD přehrávač, Yamaha systém, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, vana s jacuzzi, terasa s nábytkem, obývací pokoj, ložnice, šatna, psací stůl, vlastní zahrada, vlastní jízdní kola. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Strava

polopenze, možnost dokoupení plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte. od 1.11.2016 snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 280 km
Doba transferu z letiště: 1 h 5 min.

Počasí

Malé

29°C Převážně oblačno