800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JUMEIRAH DHEVANAFUSHI

  • V jižní části Malediv
  • Výrazně bílá modernistická architektura

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Úžasný luxusní resort ze společenství Jumeirah, který se mimo jiné pyšní shlukem velmi intimních vodních vil Ocean Pearls pouhých 800 m od hlavního ostrova. Tento exklusivní ráj uspokojí všechny Vaše smysly!

Poloha

Gaafu Alifu Atoll, vzdálenost od letiště 450 km – vnitrostátní let 55 minut, dále pak rychlolodí 15 minut.

Rozloha

Délka cca 300 m, šířka cca 220 m.

Popis resortu

Resort otevřený na jaře roku 2011 je jedním ze 2 resortů, které na Maledivách otevírá společenství Jumeirah. Ostrov se nachází v odlehlém Gaafu Alifu Atollu, který patří mezi největší a nejhlubší přírodní atolly na světě, které jsou plné podmořského života. Každý host může mít svého osobního kuchaře, k dispozici má svého butlera. Vaše sny se zde stanou skutečností! 11 Beach Revives vil, 5 Island Revives vil, 3 Island Sanctuary vila, 14 Ocean Revives vil a 2 Over Water Ocean Sanctuaries.

Vybavení resortu

3 restaurace, bar, bazén, Talise Spa, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kanoe, rybaření, boutique, knihovna, Wi -fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Beach Revives vily: velmi prostorné vily s jedinečnou polohou nabízejí úchvatné výhledy na privátní bazén, pláž a oceán. Vila se skládá z pracovny, velmi prostorné ložnice i prostorné moderně vybavené koupelny se sprchou, mramorovou vanou a WC. Ubytování poskytuje spoustu místa k odpočinku a lelkování. Klimatizace, ventilátor, maxibar s Nespresso přístrojem, varná konvice, lednice na vína, sejf, multimediální zařízení od Apple, 42´´ TV s klávesnicí, Bose systém, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, nastavitelné náladové osvětlení vily. Terasa s vlastním bazénem, lehátky, venkovní sprchou. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Strava

Snídaně, možnost dokoupení polopenze - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 450 km
Doba transferu z letiště: 1 h 10 min.
×