800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARK HYATT MALDIVES HADAHAA

Designový resort nově otevřený v srpnu 2009 poskytuje možnost lenošení na lidu-prázdných plážích, stejně tak jako možnost objevování dechberoucích oceánských dobrodružství.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Designový resort otevřený v srpnu 2009 poskytuje možnost lenošení na liduprázdných plážích, stejně tak jako možnost objevování dechberoucích oceánských dobrodružství.

Poloha

Gaafu Alifu Atoll, vzdálenost od letiště 405 km – vnitrostátní let 60 minut, dále pak rychlolodí 30 minut.

Rozloha

délka cca 420 m, šířka cca 300 m.

Popis resortu

ostrov plný kokosových palem, banánovníků a tropických rostlin je obehnaný panenskými plážemi a neposkvrněnými korálovými útesy plnými podmořského života. Gaafu Alifu Atoll patří mezi největší a nejhlubší přírodní atoly na světě. Ostrov samotný se nachází naprosto osamoceně od okolního světa cca 55 km od rovníku. Hlavním designérem tohoto resortu je světově uznávaný a cenami ověnčený architekt Chan Soo Khian ze Singapuru, který ve svém projektu především angažoval přírodu a její přirozenou a ničím nesvazovanou krásu. Design a celková konstrukce všeho na ostrově byla důsledně podřízena ochraně životního prostředí jako celku. Snažil se své stavby implementovat do místního ekosystému a vyhnout se jeho rozvrácení. Nic nerozvracuje, ale vše integruje v jeden úžasný celek a to je jeho největší výhrou. 16 Park vil, 20 Park vil s bazénem a 14 Park Water vil, všechny zařízené v minimalistickém stylu.

Vybavení resortu

2 restaurace, bar, 2 bazény, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, windsurfing, katamarány, kanoe, rybaření, volejbal, boutique, lékař, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD.

Vybavení pokoje

Park vila - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, iPad, iPod přípojka, open air koupelna se zahradou, sprcha, WC, venkovní sprcha, ložnice s obývacím prostorem, terasa, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo Pure Hadahaa-A Complete Experience (obdoba Ultra ALL INCLUSIVE) – vše formou servírovaného menu či á la carte.
PURE HADAHAA A-COMPLETE EXPERIENCE zahrnuje:
* neomezenou konzumaci nápojů a jídel ve všech restauracích a barech
* snídaně, obědy a večeře formou á la carte v restauraci The Dining Room
* alkoholické nápoje (výběr prémiových značek lihovin a likérů, pivo, víno)
* večeři á la carte v restauraci The Island Grill
* BBQ a Maledivský večer během pobytu
* 1x privátní večeři na pláži
* minibar zdarma
* výlet - potápění Reef Exploration s průvodcem

** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 405 km
Doba transferu z letiště: 18dní
×