800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FOUR SEASON KUDA HURAA

Vysoce luxusní resort Four Season Kuda Huraa obklopuje nádherná laguna a pláž s bílým pískem. Resort s 96 bungalovy a suitami se nachází 20 km od mezinárodního letiště v Malé což představuje cca 25 minut jízdy motorovým člunem.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Luxusní resort na podlouhlém ostrově s nádhernými lázněmi umístěnými na malém ostrůvku dosažitelném krátkou plavbou lodí napříč lagunou!

Poloha

North Male Atoll, vzdálenost od letiště 20 km – transfer rychlolodí 25 minut.

Rozloha

délka cca 500 m, šířka cca 120 m.

Popis resortu

resort otevřený v roce 1997 je menším ze dvou ostrovů vlastněných společností Four Seasons na Maledivách a je kombinací tropického luxusu s moderním designem. Ubytování všech kategoriíí kromě vodních vil nabízí vlastní bazénky. 96 Beach a Water pavilionů, bungalovů a suite ve 12 různých kategoriích.

Vybavení resortu

4 restaurace, bar, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, parasailing, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kajaky, rybaření, boutique, dětský klub, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Beach Pavilion s bazénem - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou kombinace bufetu a á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 20 km
Doba transferu z letiště: 25 min.

Počasí

Malé

29°C Polojasno

×