800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ASDU SUN ISLAND

Resort se nachází na Noth Male Atol, cca 32 km od letiště, plavba lodí dhoni trvá cca 2 hodiny a 20 minut. Jedná se o jeden z nejmenších a nejkrásnějších ostrůvků na Maledivách.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort se nachází na Noth Male Atol, cca 32 km od letiště, plavba lodí dhoni trvá cca 2 hodiny a 20 minut. Jedná se o jeden z nejmenších a nejkrásnějších ostrůvků na Maledivách.

Ubytování

30 bungalovů v bujné tropické vegetaci má verandu směrem k moři. Pokoje jsou příjemně a pohodlně vybaveny a nabízí veškeré pohodlí. Jsou se stropním větrákem, který dostatečně zpříjemní noční spánek.

Vybavení

klidný resort ke klidné dovolené a odpočinku, žádná noční zábava, ale klid a romantika. Management hotelu se snaží o maximální symbiózu s přírodou, tradiční maledivskou pohostinnost skloubit s neformálním a přátelským přístupem ke každému klientovi. V resortu je knihovna s čítárnou a TV místnost.

Stravování

plná penze - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, bez nápojů. Kuchaři získali školu v Itálii, nabízí se strava s italskými a mezinárodními specialitami vždy té nejlepší kvality.

Pláž

jedná se o jeden z nejkrásnějších atolů s průzračně křišťálovou vodou a pláží s jemným bílým pískem, ideální i pro rodiny s dětmi.

Sport a zábava

vynikající koupání, skvělé šnorchlování a potápění i pro začátečníky na korálovém útesu vzdáleném 20 až 30 metrů od atolu. Užasná podívaná. Pro zdatné potápěče resort zajišťuje i plavby za korálový útes. Možnost za poplatek: kanoe, vodní lyžování, windsurfing, PADI-SSI potapěčské centrum, ping pong, volejbal.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 32 km

Počasí

Malé

31°C Polojasno

×