800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SONEVA GILI

Tento vysoce luxusní resort se nachází 15 minut jízdy rychločlunem od mezinárodního letiště v Malé. Na Soneva Gili se nachází pouze 45 vysoce luxusních vodních bungalovů s rozměry od 210 m2 do 1400 m2.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Luxusně zpátky k přírodě! Ubytování ve stylu Robinsona Crusoe, pro „trosečníky“, pouze vodní vily, z nichž některé jsou dostupné jen exkluzivně vyhrazenými čluny!

Poloha

North Male Atoll, vzdálenost od letiště 9 km – transfer rychlolodí 20 minut.

Rozloha

délka cca 650 m, šířka 240 m.

Popis resortu

resort otevřený v roce 2001 představuje novou formu v oblasti superluxusních letovisek. Nachází se v jedné z největších maledivských lagun. Nápadité vodní vilky jsou vystavěné v tradičním stylu z přírodních materiálů, ze dřeva, skla a kovu a nabízejí možnost slunění na střeše či přímo na terase umístěné nad mělkou lagunou. Z architektonického hlediska se zde snoubí rustikální styl s moderním, soukromí vilek je harmonicky propojeno s okolním mořem a oblohou. 29 Villa Suite, 8 Residencí, 7 Crusoe Residencí a 1 Private Reserve (poslední 2 kategorie ubytování jsou dostupné jen privátní lodí).

Vybavení resortu

2 restaurace, bar, vinný sklep, Meera Spa, fitness, jóga, tai-chi, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, stolní tenis, boutique, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD.

Vybavení pokoje

Villa Suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, internetová přípojka, open air koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Strava

bez stravy, možnost dokoupení snídaně, polopenze, plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 9 km
Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Malé

28°C Převážně oblačno

×