800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE HAVEN MALDIVES

Resort ležící na severním atolu Male zaujímá ostrov dlouhý 1 km a široký cca 230 m, letiště v Male je vzdáleno cca 10 km, kam se pohodlně dopravíte člunem za 20 min.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort ležící na severním atolu Male zaujímá ostrov dlouhý 1 km a široký cca 230 m, letiště v Male je vzdáleno cca 10 km, kam se pohodlně dopravíte člunem za 20 min.

Ubytování

všech 40 vodních vil bylo nově postaveno v unikátním design a splňují všechny podmínky pro nejnáročnější klientelu, která hledá soukromí, klid a romantiku. Barva dřeva a přírodních materiálů je v kontrastu tyrkysového oceánu. Vodní vily (77 m2) mají terasu s lehátky a vstupem do moře, jsou klimatizované s moderním stylovým nábytkem, k dispozici je telefon, plazmová TV, možnost přípravy kávy a čaje na pokoji.

Vybavení

vynikající servis jednoho z nejluxusnějších hotelů na Maledivách, klienti využívají zázemí hotelu Paradise Island. K dispozici je 5 restaurací (např. italská, japonská) s nabídkou západních, orientálních i východních jídel a mořských specialit, celkem 5 barů včetně 1 baru otevřeného 24 hodin, venkovní bazén, dětský bazén, jacuzzi, obchůdek se suvenýry, lékárna, fitness centrum a internet, relaxovat můžete i v lázních resortu (masáže, péče o tělo a obličej, ayurveda atd.).

Stravování

snídaně je exkluzivně od 7:30 do 9:30 formou bufetu pouze pro klienty resortu The Haven v hlavní restauraci.

Pláž

kolem celého strova nádherná písečná pláž s fantastickým podmořským životem.

Sport a zábava

plážový volejbal, mnoho vodních sportů (šnorchlování, potápění, kajaky, plachetnice, windsurfing, šlapadla, katamarány, parasailing, vodní lyžování), tenisové kurty, stolní tenis, badminton, šipky, exkurze, lodní exkurze, večerní zábava - diskotéka, živá hudba, karaoke.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 10 km
Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Malé

30°C Polojasno

×