800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VELASSARU MALDIVES

Tento kouzelný ostrov s rozlohou 21 akrů se nachází cca 12 km od letiště v Male, transfer rychlolodí trvá přibližně 25 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

tento kouzelný ostrov s rozlohou 21 akrů se nachází cca 12 km od letiště v Male, transfer rychlolodí trvá přibližně 25 minut.

Ubytování

pokoj Superior (30 m2) – 2lůžk. pokoj s možností 1 přistýlky, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy/čaje, trezor, fén, lehátka na verandě, reprodukovaná hudba a IDD telefon. Deluxe bungalov (37 m2) – vstup verandou, mimoúrovňově oddělená obývací část od ložnice, další vybavení shodné s pokojem Superior, možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti. Vodní suite (74 m2) – privátní sluneční terasa se schůdky, vedoucími přímo do moře, SAT/TV, ostatní vybavení shodné s předešlými 2 typy pokojů, možnost 1 přistýlky.

Vybavení

recepce, celkem 132 pokojů (65 pokojů Superior, 50 Deluxe bungalovů, 17 vodních suite). Restaurace a bary (hlavní restaurace, italská restaurace The Four Seasons, Café Laguna, čínská restaurace Dragon Inn, Palm Grill, Triton Bar, hlavní bar u bazénu, Sunset Bar, hudební salonek Galaxi s karaoke), bazén, obchod se suvenýry, volejbal, sportovní centrum, stolní tenis, relaxační centrum Serena Spa (masáže, léčebné procedury, zábaly, peeling). Služby za poplatek: pokojový servis, lékařská služba, minibar, prádelna a čistírna oděvů, sauna, jacuzzi, služby v relaxačním centru, výlety, hlídání dětí, potápění, vodní sporty, konzu mace a la carte.

Stravování

snídaně Snídaně: bufetové Obědy: bufetové za příplatek Večeře: bufetové, 3× týdně servírované za příplatek

Náš názor

Tento vysoce kvalitní resort má širokou základnu služeb, které uspokojí i náročnou klientelu. Nádherné prostředí ostrova – bujná tropická vegetace, široká bělostná pláž a tyrkysová laguna s úchvatnou podmořskou faunou – to vše je zárukou luxusní dovolené.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 12 km
Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Malé

28°C Převážně oblačno

×