800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COCOA ISLAND BY COMO

  • Jediný resort s hydroterapeutickým bazénem na Maledivách
  • 33 vodních vil různých kategorií

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Jeden z nejunikátnějších resortů a jediný resort s hydroterapeutickým bazénem na Maledivách! Ubytování jen nad vodou ve stylu tradičních maledivských rybářských lodí tzv. dhoni!

Poloha

South Male Atoll, vzdálenost od letiště 31 km – transfer rychlolodí 30 minut.

Rozloha

délka cca 400 m, šířka cca 80 m.

Popis resortu

luxusní resort ze společenství COMO Hotels a Resorts je sesterským resortem Maalifushi by COMO a stejně jako tento nabízí klientům lázeňská ošetření společnosti COMO Shambhala a zdravou COMO Shambala kuchyni. Resort je vyhledávaný mezi příznivci potápění pro své 2 úžasné korálové útesy. Vily jsou vystavěné do tvaru odrážejícího tvar ostrova, přičemž interiéry jsou vybaveny v minimalistickém stylu – vše v čistých liniích, v bílé bavlně a v tmavém dřevě. 33 vodních vil různých kategorií.

Vybavení resortu

restaurace, bar, bazén, SPA centrum s hydroterapeutickým bazénem, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kajaky, rybaření, boutique, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Dhoni Suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky.

Strava

snídaně formou kombinace kombinace á la carte a bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (vždy o 3 chodech).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 31 km
Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Malé

29°C Polojasno

×