800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANGSANA IHURU

North Male Atoll, vzdálenost od letiště 17 km – transfer rychlolodí 20 minut. Ekologicky zaměřený resort leží přímo naproti svému sesterskému resortu Banyan Tree. Místní útes tvoří téměř dokonalý kruh kolem celého ostrova a je fantastickým místem na šnorchlování a potápění. Klienti se mohou zúčastnit některého z potápěčských kursů, které resort pořádá. 25 Beachfront Vil a 20 Deluxe Beachfront Vil.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Severní Malé atol, pouze 20 minut lodí z letiště v Malé.

Zábava

Resort Angsana Ihuru má něco pro každého. Prozkoumejte tajuplné hlubiny oceánu, které se chlubí jedním z nejlepších útesů v zemi. Ihuru je ideální místo pro potápění a šnorchlování a na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilí. Chcete-li vylepšit své potápěčské dovednosti, můžete se zúčastnit některého z potápěčských kurzů, které resort pořádá, anebo se s centrem potopte k vraku lodi Rannamaari, který se nachází v hlubinách jen 30 m od pláže. Nechcete-li být obtěžkáni těžkou kyslíkovou bombou, setkejte se s okouzlujícími podmořskými tvory v blízkosti nedotčeného útesu, jež se nachází pár kroků od Vaší vily, jen se šnorchlem a ploutvemi. Oddejte se vodním sportům, jako je například plachtění na katamaránu, windsurfing, rybaření, jízda na fun tube či wakeboarding. Seznamte se s maledivským způsobem života při výletu do hlavního města Malé či při objevování opuštěného ostrova.Je-li Vaší prioritou spíše odpočinek a relaxace, dopřejte si uklidňující masáž, aromaterapii či jiné orientální terapie, které se soustředí na dosažení spirituální, mentální a fyzické harmonie, v oceněných lázních Angsana.

Strava

Vybrat si můžete ze všech možností - ubytování pouze se snídaní, s polopenzí, s plnou penzí, nebo také All inclusive.V restauraci Riveli, což v překladu z maledivského jazyka znamená „paprsek světla,“ si můžete dopřát směsici asijské, středomořské a maledivské kuchyně.V baru Velaavani, což v překladu značí „mělký záliv,“ si dejte výtečný osvěžující koktejl, něco z nabídky lehkých jídel a zkuste své štěstí spatřit v blízkosti místní laguny a útesu želvy či delfíny.Je-li libo netradičnějšího jídelního zážitku v soukromí, vyberte si například z nabídky privátního barbecue na pláži před Vaší vilou, 5chodového menu, které si vychutnáte při večerní plavbě na lodi či romantické večeře na soukromé mělčině.

Pláž

Bělostné pláže kolem celého ostrova.

Ubytování

V resortu Angsana Ihuru Vám Indický oceán bude doslova klepat na dveře. Vyberte si ze 45 vil umístěných na periferii ostrova.Plážová vila – 57 m2 -Každá z vil je umístěna přímo na pláži tohoto překrásného korálového ostrova a skýtá úchvatné výhledy na blyštící se vody Indického oceánu přímo z Vaší vlastní verandy. Venkovní koupelna , elegantně zařízená ložnice, venkovní houpačka... Max. 4 osoby a je možné přidat 2 přistýlky. K dalšímu vybavení vil přísluší klimatizace, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, telefon, bezplatné wi-fi připojení k internetu, televize s plochou obrazovkou a venkovní sprcha.Plážová vila s bazénem – 68 m2 - obdobné vybavení, větší vila s vlastním bazénem (za příplatek).

Naše mínění

Přestože se jedná o luxusnější (dražší) resort, stále je zde dobrý poměr kvalita/cena. Resort mívá zajímavé cenové nabídky na jaře (konec dubna, květen, červen) a na podzim.

Pro děti

Děti jsou v resortu vítány, avšak nejsou pro ně zajišťovány žádné speciální služby.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Malé

31°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL COCO PALM BODU HITHI

HOTEL COCO PALM BODU HITHI

Maledivy, Kaafu atol, Malé

Cena od: 81 030 Kč

Pro skupinu:

×