800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHULHULE ISLAND HOTEL

Čtyřhvězdičkový hotel Hulhule Island je jediným hotelem na ostrově, na kterém je i letiště, a i proto je tak oblíben mezi svými návštěvníky. Často se stává, že se v něm lidé ubytují během noci, pokud jejich hotel nemá noční transfery. Je obklopen krásnou tropickou vegetací a moře je v jeho blízkosti. Od hlavního města Male je vzdálen pouhých 10 minut jízdy člunem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel Hulhule Island je jediným hotelem na ostrově, na kterém je i letiště, a i proto je tak oblíben mezi svými návštěvníky. Často se stává, že se v něm lidé ubytují během noci, pokud jejich hotel nemá noční transfery. Je obklopen krásnou tropickou vegetací a moře je v jeho blízkosti. Od hlavního města Male je vzdálen pouhých 10 minut jízdy člunem. Nachází se na „letištním“ ostrově Hulhule Airport Island, který je vzdálen od hlavního města pouze 10 minut jízdy. Od letiště hotel dělí pouhých pět minut jízdy autobusem.

Ubytování

V hotelu se nachází 88 luxusních pokojů a suit, které jsou dekorovány v tropickém stylu. Všechny pokoje se mohou pyšnit nádherným výhledem na Indický oceán. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, sejfem, telefonem, minibarem a setem na přípravu kávy a čaje. Pro Vaše pohodlí je Vám k dispozici 24 hodinový pokojový servis. Vybrat si můžete z několika kategorií (Superior, Deluxe, Super Deluxe a Jacuzzi Super Deluxe pokoje).

Vybavení

Hotelové služby jsou excelentní. V hotelu najdete bazén, potápěčskou školu, centrum plánování výletů, salón krásy a centrum vodních sportů. K dispozici máte také business centrum, směnárnu, zavazadlovou místnost, čistírnu, bezbariérový přístup, trezory, obchod se suvenýry a klenotnictví. Dětský bazén.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Písčitá pláž nedaleko od hotelu.

Sport a zábava

Návštěvníci mohou relaxovat u hotelového bazénu, dále si mohou si užít vodních sportů jako např. jízdy na kánojích, plachtění, rybaření či šnorchlování. Pro nadšené potápěče i začátečníky je k dispozici prvotřídní potápěčské centrum PADI. Pokud neradi zůstáváte na jednom místě, můžete vyzkoušet různé výlety, které hotel pořádá (např. Safari výlety). Pro ty, kteří se chtějí nechat hýčkat je k dispozici salón krásy.

Náš názor

Luxusní hotel, který je velmi oblíbený pro svou výhodnou polohu nedaleko od letiště.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 5 min.

Počasí

Malé

28°C Převážně oblačno

×