800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HUVAFEN FUSHI SPA RESORT

  • Všechny vily s privátním bazénem
  • Minimalistický design

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Resort se rozkládá na soukromém ostrovu, který je součástí severního Male atolu. Přesun z letiště zabere asi půlhodinu plavby motorovým člunem.

Zábava

V resortu Huvafen Fushi není nic nemožné. Ať už se rozhodnete potápět se, povečeřet ve vile, či na pláži pod hvězdami, budete si chtít pronajmout si soukromou plachetnici, potápět se, uvolnit se v lázních nebo si jenom užívat těžko překonatelného luxusu svého bungalovu a krásy místa, ochotný personál vždy splní každé vaše přání.

Strava

Snídaně.

Pláž

Krásná písčitá pláž obklopuje ostrov ze všech stran.

Vybavení

V resortu se nachází několik restaurací a barů připravující nápadité pokrmy z čerstvých surovin, vinný sklep, první podvodní lázně na světě nabízející masáže, další procedury či hodiny jógy, venkovní bazén se slanou vodou, fitness centrum, směnárna, prádelna, knihovna a DVD a CD půjčovna a centrum vodních sportů a potápění.

Ubytování

Hosté mají na výběr ze 43 luxusních a stylových bungalovů na pláži či nad vodou, které jsou všechny vybaveny veškerými moderními vymoženostmi včetně klimatizace. O rozměrech 125 až 160 m2 nabízí všechny dostatek soukromého prostoru k odpočinku. Plážové bungalovy hledí směrem k laguně, disponují terasou s přímým přístupem na pláž a lehátky a soukromým dvorem s vanou, sladkovodním bazénem a sprchou. Uvnitř najdeme stropní větrák, kávovar, minibar, telefon, bezpečnostní schránku, plasmovou televizi s DVD přehrávačem a moderní zvukový systém. Vodní bungalovy se mohou pochlubit podobnou výbavou jako ty plážové, přičemž ve 12 z nich můžeme nalézt skleněné podlahy pro pozorování mořského života.

Naše mínění

Jedná se o skutečně exklusivní ostrovní resort. Huvafen Fushi je od toho, aby uspokojil veškeré nároky i těch nejnáročnějších hostů.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 24 km
Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Malé

30°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL OZEN BY ATMOSPHERE AT MAADHOO

HOTEL OZEN BY ATMOSPHERE AT MAADHOO

Maledivy, Kaafu atol, Malé

Cena od: 101 300 Kč

Pro skupinu:

×