800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NALADHU MALDIVES

  • Široká nabídka služeb
  • Luxusní resort
  • Vhodné i pro nejnáročnější klientelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Víc než jen luxusní resort! Váš privátní, intimní únik ze světa každodenních starostí, vytvořen jen pro Vás, úžasný design! Kráčejte po stopách takových celebrit jako je supermodelka Kate Moss či tenisový génius Roger Federer!

Poloha

South Male Atoll, vzdálenost od letiště 20 km – transfer rychlolodí 35 minut.

Rozloha

délka cca 190 m, šířka cca 120 m.

Popis resortu

malý privátní ostrov je obehnán úžasnou korálovou zahradou plnou podmořského života. Velmi luxusní resort otevřený v roce 2007 nabízí ubytování jen v 19 kolosálních vilách (330 m2) a jedné Residenci, kde najdete vše pro Vaše pohodlí a maximální soukromí, kde se budete cítit jako doma ne proto, že jste zde již byli, ale proto, že to tak má být. Klienti mají možnost využívat restaurace, ostatní pláže a jakékoli vybavení přidružených sesterských resortů - mohou přejít po mostě do resortu Anantara Veli nebo přejet lodí do resortu Anantara Dhigu. K dispozici klientům je samozřejmě Butler Service. 12 Ocean House, 7 Beach House a 2-ložnicová Pool Residence (600 m2).

Vybavení resortu

restaurace, bar, vinotéka, SPA centrum, fitness, jóga, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, katamarány, kajaky, kanoe, rybaření, boutique, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD

Vybavení pokoje

Ocean a Beach house - klimatizace, ventilátor, lednice, minibar, sejf, espresso přístroj, vinotéka, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, Wi-fi internet zdarma, iPod přípojka. Všechny vily Vás ohromí nejen svým velkorysým řešením, ale i luxusním vybavením. Jedny nabízejí výhled do poklidné laguny a k písečným plážím, druhé směřují k Indickému oceánu. Prostorná ložnice přechází v šatnu a vzdušnou koupelnu s produkty L’Occitane, s venkovní vanou, zahradní sprchou a privátním sladkovodním bazénem a terasou s teakovým nábytkem a lehátky. K dispozici máte i vlastní parní místnost. Vlastní cabana na pláži. Možnost přistýlky jen pro dospělou osobu, pro dítě jen v Beach House.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 20 km
Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Malé

30°C Převážně oblačno

×