Zobrazit všechny nabídky
Maledivy | Malé

OBLU BY ATMOSPHERE HELENGELI

  Poloha a popis

  Náš názor

  Druhý z resortů společnosti Atmosphere, která má na Maledivách ještě další dva resorty. Opravdový ráj pro potápěče! Fantastické šnorchlování na vlastním útesu!

  Poloha

  North Male Atoll, vzdálenost od letiště 48 km – transfer rychlolodí 50 minut.

  Rozloha

  délka cca 800 m, šířka cca 135 m.

  Popis resortu

  menší resort otevřený v listopadu 2015 se nachází v blízkosti 20 světově proslulých potápěčských lokalit, kde najdete útesy pokryté úchvatnými porosty měkkých korálů, a kde se v hloubce cca 25 metrů nacházejí jeskyně.116 vil čtyř kategorií, některé s bazénem, vybavené v moderním maledivském stylu.

  Vybavení resortu

  2 restaurace, bar, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, boutique, Wi-fi internet zdarma.

  Vybavení pokoje

  Deluxe beach villa - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, prostorná open air koupelna, sprcha, WC, terasa s lůžkem na odpočinek, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

  Strava

  formou ALL INCLUSIVE.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci The Spice* odpolední snack* neomezené množství lihovin, piva a vína, vybrané koktejly, nealko nápoje, džusy, balená minerální voda, výběr čajů a kávy* 1x rybaření při západu slunce* 1x výlet na obydlený ostrov na osobu a pobyt* nemotorizované vodní sporty** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

  Náš názor

  Druhý z resortů společnosti Atmosphere, která má na Maledivách ještě další dva resorty. Opravdový ráj pro potápěče! Fantastické šnorchlování na vlastním útesu!

  Poznámka

  za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.