Maledivy | Kaafu atol | Malé

OBLU BY ATMOSPHERE HELENGELI

  Přidat k oblíbeným

  Poloha a popis

  Přehled

  transfer – rychloloď
  ALL INCLUSIVE v ceně
  úžasné lokality pro potápěče
  bez povinného příplatku na vánoční a silvestrovskou galavečeři
  maledivská pohostinnost
  Wi-fi internet zdarma
  benefity pro novomanžele

  Poloha

  48 km od letiště v Malé
  nedaleko skvělých potápěčských lokalit

  Rozloha

  délka cca 800 m, šířka cca 135 m.

  Poloha

  North Male Atoll, vzdálenost od letiště 48 km – transfer rychlolodí 50 minut.

  Popis resortu

  menší resort otevřený v listopadu 2015 se nachází v blízkosti 20 světově proslulých potápěčských lokalit, kde najdete útesy pokryté úchvatnými porosty měkkých korálů, a kde se v hloubce cca 25 metrů nacházejí jeskyně.116 vil čtyř kategorií, některé s bazénem, vybavené v moderním maledivském stylu.

  Pláž

  Pohled na jednu z pláží.

  Vybavení resortu

  2 restaurace, bar, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, boutique, Wi-fi internet zdarma.

  Vybavení pokoje

  Deluxe beach villa - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, prostorná open air koupelna, sprcha, WC, terasa s lůžkem na odpočinek, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

  Strava

  formou ALL INCLUSIVE.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci The Spice* odpolední snack* neomezené množství lihovin, piva a vína, vybrané koktejly, nealko nápoje, džusy, balená minerální voda, výběr čajů a kávy* 1x rybaření při západu slunce* 1x výlet na obydlený ostrov na osobu a pobyt* nemotorizované vodní sporty** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

  Náš názor

  Druhý z resortů společnosti Atmosphere, která má na Maledivách ještě další čtyři resorty. Opravdový ráj pro potápěče! Fantastické šnorchlování na vlastním útesu!

  Poznámka

  za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.

  Beach vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky

  Deluxe beach villa - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, prostorná open air koupelna, sprcha, WC, terasa s lůžkem na odpočinek, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

  Cena let. doprava osoba zahrnuje

  leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

  Cena let. doprava zahrnuje

  komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.