800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERATON FULL MOON MALDIVES

Moderní hotelový resort leží na atolu Severní Male a je obklopen bujnou tropickou vegetací. Vzdálenost z letiště je 7 km, transfer lodí trvá 15 minut.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Unikátní ostrov Full Moon Maldives uprostřed korálové laguny s průzračně modrou vodou a plážemi, které Vás nadchnou, se nachází v jižní části North Male atolu. Je to bezpečný ráj pro dovolenou všech generací. Je vzdálen šest kilometrů od letiště.

Zábava

Hotel pořádá zajímavé výlety do okolních oblastí, např. prozkoumávání okolních ostrůvků, návštěvu hlavního města Male, rybaření v ranních či večerních hodinách, objevování podmořského světa na lodi s proskleným dnem, rybaření, šnorchlování na neobydleném ostrově či na útesu nebo také romantické rybaření při západu slunce. Dále si užijete zábavu na hotelové diskotéce, na karaoke nebo také při vystoupeních místních muzikantů. V resortu se nachází také tenisový kurt, sportovní centrum (plavecký bazén, Jacuzzi, fitness centrum, centrum vodních sportů (windsurfing, jízda na katamaránu či kánojích), lázně.

Strava

Polopenze. Za příplatek možnost plné penze nebo all inclusive.

Pláž

Bílá písčitá u hotelu.

Vybavení

Hlavní restaurace The Full Moon Restaurant servírující snídaně, obědy i večeře; The Sand Coast Café, která nabízí velký výběr lehkých jídel, od malých svačinek po večeře – k dispozici je v této restauraci i servis na pokoj; restaurace Casaluna (mezinárodní kuchyně); unikátní restaurace Sawasdee servírující thajské a exotické speciality; dále Anchorage Bar (alko i nealko nápoje, svačiny, pizzy; hudební večery); Atoll Grill nabízí chutné grilované pokrmy, dary moře i lehké saláty; Pool Bar; The Drifters Bar (karaoke večery). Dále se v rezortu nachází butik Hibiscus, lázně, business centrum s internetem, lékařské centrum, prádelna či recepce.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 156 pokojích různých kategorií (1 vodní apartmán, 4 vodní vily, 52 vodních bungalovů, 55 bungalovů na pláži a 44 deluxe pokojů).

Naše mínění

Luxusní hotel s velmi příjemnou atmosférou nacházející se v tropickém ráji.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 7 km
Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Malé

30°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL CINNAMON DHONVELI MALDIVES

HOTEL CINNAMON DHONVELI MALDIVES

Maledivy, Malé

Cena od: 49 610 Kč

Pro skupinu:

HOTEL OLHUVELI BEACH & SPA RESORT

HOTEL OLHUVELI BEACH & SPA RESORT

Maledivy, Malé

Cena od: 49 750 Kč

Pro skupinu:

HOTEL VELASSARU MALDIVES

HOTEL VELASSARU MALDIVES

Maledivy, Malé

Cena od: 49 920 Kč

Pro skupinu:

×