800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ONE & ONLY MALDIVES AT REETHI RAH

  • Resort patřící k nejluxusnějším na světě
  • Velmi prostorné vily

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Resort patřící k nejluxusnějším na světě! Exklusivní resort se 6 km pobřeží a s 12 bělostnými písečnými plážemi! Pobyt v tomto resortu se stane nezapomenutelným, otevře Vám nové dimenze cestování! Reethi Rah je o noblese a stylu!

Poloha

North Male Atoll, vzdálenost od letiště 35 km – transfer luxusní jachtou 75 minut.

Rozloha

délka cca 1800 m, šířka cca 650 m.

Popis resortu

resort otevřený v roce 2005 patří do hotelového řetězce One & Only. Původní malý ostrov byl zvětšený čtyřikrát navezením spousty tun písku, navýšený 2 m nad hladinu vody a osázený stovkami palem. Výsledkem je úhledný, velkolepý a nevídaně skvostný a zelený ostrov s velmi elegantním resortem, který Vám nabízí naprosté soukromí a nezapomenutelné zážitky z dovolené. Vily patří k jedněm z nejprostornějších a nejluxusnějších nejen na Maledivách a všechny jsou od sebe vzdáleny tak, aby poskytovaly naprostou intimitu. Hlavním designérem tohoto resortu je světově známý architekt Jean Michel Gathy. K dispozici klientům je Butler Service. Po příjezdu do vily Vám komorník provede tzv. Foot Ritual – masáž a koupel chodidel a lýtek, abyste se osvěžili po dálkovém letu. Denně najdete ve své vile také mísu čerstvého ovoce. Součástí resortu je i zahradnictví, kde si pěstují vlastní orchideje. 36 beach vil, 41 beach vil s bazénem, 30 vodních vil, některé s bazénem, 6 duplex vil s bazénem, 5 Grand Beach vil s bazénem (1–2 ložnice) a 2 Grand vodní vily s bazénem.

Vybavení resortu

3 restaurace, bar, vinotéka, 2 bazény, dětský bazén, SPA by ESPA, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, šlapací kola, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kanoe, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, pétanque, horolezecká stěna, fotbal, stolní tenis, boutique, kadeřník, golfový stimulátor, dětský klub, business centrum, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD.

Vybavení pokoje

Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, espresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, prostorná koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s teakovým nábytkem, sedací souprava, teaková plážová lehátka se slunečníky, vlastní jízdní kola. Možnost přistýlky pro dospělou osobu a možnost 2 přistýlek pro děti.

Strava

snídaně formou kombinace bufetu a á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 15 min.

Počasí

Malé

28°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GILI LANKANFUSHI MALDIVES

HOTEL GILI LANKANFUSHI MALDIVES

Maledivy, Malé

Cena od: 145 270 Kč

Pro skupinu:

×