800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMaledivy na lodi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

Odlet z Prahy, let na trase na Maledivy.

2. den

Přílet na Maledivy, přivítání na tradiční lodi Dhoni. Plavba na neobydlený ostrov Waagali nebo k blízkému resortu. Oběd na palubě, odpoledne koupání a šnorchlování, uvítací večeře, noc na zakotvené lodi.

3. den

Po snídani plavba na atol Felidu, během plavby oběd. Návštěva rybářské vesnice Felidhoo,procházka po ostrově, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly jako například stavba lodí. Večeře a noc na lodi v laguně.

4. den

Po snídani plavba na jeden z nádherných neobydlených ostrovů Vashugiri, Fotheyo nebo Ambara. Odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování. V případě dobrého úlovku a počasí grilování na pláži. Noc na zakotvené lodi nebo přímo na pláži pod hvězdami.

5. den

Volný den. Rybaření, koupání, šnorchlování nebo odpočinek na pláži.

6. den

Po snídani plavba na obydlený ostrov Keyodhoo, oběd, setkání s místními obyvateli. Večer představení Bodu Beru (tradiční bubnování, zpěvy domorodců a tanec, které mají původ v Africe). Večeře, noc na zakotvené lodi u ostrova.

7. den

Po snídani plavba směr atol Malé, po cestě oběd. Návštěva hlavního města Maledivské republiky (Islámské centrum, muzeum, pestrobarevný místní trh s rybami a ovocem, nákupy). Odpoledne plavba k blízkému resortu, šnorchlování na korálových útesech, večeře, noc na lodi.

8. den

Po snídani odjezd na letiště v Malé, odlavení let na trase do Prahy.

9. den

Přílet do Prahy.

Počasí

Malé

29°C Převážně oblačno

×