800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMaledivy na lodi s prodloužením pobytu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy, let na trase na Maledivy.

2. den

Přílet na Maledivy, přivítání na tradiční lodi Dhoni. Plavba na neobydlený ostrov Waagali nebo k blízkému resortu. Oběd na palubě, odpoledne koupání a šnorchlování, uvítací večeře, noc na zakotvené lodi.

3. den

Po snídani plavba na atol Felidu, během plavby oběd. Návštěva rybářské vesnice Felidhoo,procházka po ostrově, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly jako například stavba lodí. Večeře a noc na lodi v laguně.

4. den

Po snídani plavba na jeden z nádherných neobydlených ostrovů Vashugiri, Fotheyo nebo Ambara. Odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování. V případě dobrého úlovku a počasí grilování na pláži. Noc na zakotvené lodi nebo přímo na pláži pod hvězdami.

5. den

Volný den. Rybaření, koupání, šnorchlování nebo odpočinek na pláži.

6. den

Po snídani plavba na obydlený ostrov Keyodhoo, oběd, setkání s místními obyvateli. Večer představení Bodu Beru (tradiční bubnování, zpěvy domorodců a tanec, které mají původ v Africe). Večeře, noc na zakotvené lodi u ostrova.

7. den

Po snídani plavba směr atol Malé, po cestě oběd. Návštěva hlavního města Maledivské republiky (Islámské centrum, muzeum, pestrobarevný místní trh s rybami a ovocem, nákupy). Odpoledne plavba k blízkému resortu, šnorchlování na korálových útesech, večeře, noc na lodi.

8. den

Po snídani odjezd na hlavní ostrov v Malé, přejezd na Paradise Island.

9. - 12. den

pobyt na Paradise Islandu s polopenzí volný program.

13. den

Ve večerních hodinách přejezd na letiště, odlavení, let na trase do Prahy.

14. den

Přílet do Prahy.

Služby za příplatek

6x samostatná kajuta 6000 Kč.

Ubytování

v kajutách pro dvě osoby s odděleným příslušenstvím.

Stravování

6x plná penze, během dne k dispozici čaj a káva, 1.5 L lahev vody na osobu a den.

Prodloužení

5 x ubytování s polopenzí na ostrově Paradise Island, transfery letiště - hotel Paradise Island - letiště, během pobytu v Paradise Islandu, asistence partnerské CK na Maledivách, česky hovořící delegát na telefonu.

Počasí

Malé

29°C Polojasno

×