800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMILLA FUSHI

  • Náchází se v blízkosti písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Do tohoto výjimečného maledivského resortu se z mezinárodního letiště v Malé dostanete hydroplánem za pouhých 30 minut nebo můžete absolvovat 15minutový let na Dharavandhoo letiště na atolu Baa a následnou krátkou 10minutovou jízdou motorovým člunem.

Zábava

Resort nabízí širokou škálu aktivit a možností, které uspokojí chutě a zájmy všech návštěvníků. HUB neboli domov podvodní biosféry je epicentrem široké nabídky vodních aktivit, včetně zajímavých exkurzí, fascinujícího programu mořské biologie, adrenalinových vodních sportů, fantastického potápění a privátních projížděk na lodi. Plně vybavené centrum vodních sportů a potápění nabízí také širokou škálu aktivit, které jsou vhodné pro celou rodinu. Užijte projížďku na katamaránu nebo vyzkoušejte windsurfing, vodní lyžování, vodní skútr, jízdu na banánu, wakeboarding, kneeboarding, kajaking, pádlování na surfu ve stoje, parasailing a další adrenalinové aktivity. Budete-li chtít strávit také chvilku na souši, můžete navštívit nádherné lázne nebo si zahrát například tenis, badminton, plážový volejbal či mini futsal a večer navštívit venkovní kino.

Strava

Snídaně.

Pláž

Resort obklopený nádhernou pláží s bělostným pískem.

Ubytování

Amilla Fushi nabízí výběr z honosných ostrovních domů, které se vznáší nad křišťálově průzračnými vodami oceánu, hnízdí v zelených korunách stromů nebo objímají břehy nedotčené sněhobílé písečné pláže. Mezi základní příslušenství těchto luxusních vil patří klimatizace, stropní větráky, luxusní bavlněné ložní prádlo a ručníky, vysoušeč vlasů, blue ray a HD DVD přehrávač, satelitní televize, telefon, vysokorychlostní wifi připojení, bezpečnostní sejf, privátní bar či dokovací stanice pro iPod.

Pro děti

Amilla Fushi je maledivským resortem, který se dokonale hodí pro rodiny s dětmi. Zabezpečuje služby hlídání dětí, flexibilní ubytování, nekonečnou nabídku vodních i suchozemských aktivit a v neposlední řadě dětský klub. V resortu jsou vyhrazeny dvě zóny, které jsou určeny dětem každého věku. Pro ty mladší je zde nabízena široká škála inspirativních venkovních i vnitřních aktivit a ty větší potěší zóna s kulečníkem, džusovým barem, stolním tenisem a dalšími vzrušujícími zábavnými aktivitami, při nichž se zaručeně dobře pobaví.

Popis

Ústředním tématem tohoto luxusního intimního nadčasového resortu Amilla Fushi, jehož název v překladu znamená „můj ostrovní domov“, je životní styl. Nachází se v biosférické rezervaci UNESCO na atolu Baa, který je jedním z 26 přírodních atolů situovaných v Indickém oceánu. V resortu Amilla Fushi je čas posunutý o dvě hodiny dopředu před časem v hlavním městě Malé – a tak i když si trochu přispíte, žádné sluneční paprsky nezmeškáte!

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 125 km
×