Maledivy | Baa atol | Baa Atol

ROYAL ISLAND RESORT

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

po 1.9.2014
"Dokonalá dovolená bez chyby"
7.75
Absolutně nádherná dovolená. Doporučuji všem, kdo si chce užít klidnou a pohodovou dovolenou.
10
"Poloha a pláž"
"Pláž byla směr jih. Pláž čístá, krásná bílého písku.Zahrada jedna nádhera,která úžasně voněla."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Pěkně vybavený, čistý. Klima plně funkční + stropní větrák."
1
"Služby a personál"
"Denně uklizeno. Perfektními služby personálu.Velká ochota."
10
"Zábava, sport, strava"
"Skvěle vybaveno.Strava byla skvělá, každý se zde vybere. Výborné polévky, těstoviny a grilované čerstvé ryby. Drinky z výborných čerstvých sťáv. "
pá 1.3.2013
"Realita byla hezčí."
10
Nádhera a všem doporučejeme.
10
"Poloha a pláž"
"U pláže"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Luxusní, odpovídalo fotkám cestovek, ale realita nám přišla ještě hezčí. Vybavení bylo dostačující."
10
"Služby a personál"
"Ochotný, milý, vstřícný"
"Zábava, sport, strava"
"Na ostrově je spoustu možností sportovat - squash, volejbal,stolní tenis, ..."
út 1.2.2011
"Naprosto úúúžasná dovolená!"
10
Celkový dojem z dovolené je nádherný a vzpomínka na Maledivy nás bude ještě dlouho hřát. Opravdu nemáme nic, co bychom mohli vytknout. Dalšímm zážitkem spojeným s tímto hotelem je let hydroplánem (hotel je od letiště v Male už daleko, aby se jelo rychlolodí), kdy všechny ostrůvky vidíte z výšky. Opravdu vřele doporučujeme všem, Maledivy jsou zážitek!
10
"Poloha a pláž"
"Pláž nádherná. Čistá, uklizená, s jemným bílým pískem, který do chodidel nepálí a příjemně se po něm chodí. Je pokrytá hustou vegetací stromů, které slouží jako slunečník, takže výhled z jedné strany pláže na druhou nekazí řada lehátek. Moře teplé, nádherně čisté, s několika odstíny azurově modré (ještě modřejší než na fotkách v katalogu). Pohled podél pláže je opravdu pohádkový. Jeden se nám objevily medůzy, prý se to občas stává v únoru, když se mění SV monzum na JZ. Po tomto jednom dni úplně zmizely. Jeden den dokonce připlavali delfíni :). Korálový útes, který obklopuje ostrov je krásný, plný barevných rybiček a ideální na šnorchnlování. Korál u ostrova je ale již mrtvý, proto doporučuji šnorchlovací výlet na živý korál na nedaleký opuštěný písečný ostrov, to jsou korály opravdu mnohem hezčí, barevnější, rybky tam jsou stejné. Do laguny připlavávají pravidělně baby žraloci, což je taky zážitek ho potkat při plavání."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Ubytování je 3 druzích ubytování - garden villa, beach villa a presidential suites. Garden villu opravdu nedoporučuju (měla jsem se tam v den odjezdu možnost podívat).My jsme bydleli v beach ville, příjemně vybavená, krásná teráska, od moře do 15 metrů. Ke každé ville patří vlastní lehátka, takže není třeba o ně ráno bojovat (jsou označena číslech vaší vilky). Ve vilce je otevřená koupelna s venkovní sprchou, nádherný zážitek se při sprhcování koukat na palmy :). K dispozici klimatizace (funguje i když je vytažený klíč a tím pádem nejde proud), stropní větrák, elektronický trezor (bez poplatku), minibar. Hosté jsou žádáni, aby nebylo nic (světla např) zapnuté zbytečně, celý ostrov funguje na dieselových generátorech, tak by se měl proud šetřit. Presidential suites jsou na ostrově 2, na obou "koncích" ostrova s největší lagunou, která je ale hodně mělká a nevhodná k plavání, na korálový útes je to dále. Vevnitř jsem neměla možnost vidět. Jednoznačně nejlepší je beach villa, splňuje všechny požadavky na kvalitní ubytování. Pokud je to aspoň trochu možné, trvejte na ubytování na jižní straně - celý den tam svítí slunce, laguna je klidnější (tolik tam nefouká) a delší (lépe se plave), na lagunu pak navazuje lepší korálový útes. Na severní straně je odpoledne prvních několik metrů moře a celá pláž ve stínu a hodně tam fouká. Na straně ostrova opravdu záleží."
10
"Služby a personál"
"Služby také výborné, pravidelná každodenní výměna ručníků (díky vlkhosti vzduchu nemají ručníky, zvláště ty silné plážové, šanci uschnout. Úklid probíhal dvakrát denně, jednou by bohatě stačilo, večerní úklid se zpravidla omezoval (z naší strany) jen na vymetení písku z vilky, toho se dovnitř nanosí hodně a ve vilce není k dispozici koště. Personál je velmi milý, všichni vás neustále zdraví a udělali by pro vás snad všechno. O ostrov místní opravdu pečují a všechno je krásně upravené. Wifi (zdarma) je k dispozici v hlavním baru, slabší signál sahá do recepce, ve vilkách signál nechytíte. Na ostrově se nachází mnoho sportovišť, které ale zejí prázdnotou, lidé jsou tam trochu línější. K dispozici je posilovna, dva tenisové kurty, fotbalové hřiště, squashový a badmintonový kurt, ping pongové stoly a možná ještě něco dalšího. Ve sports centru je na výběr spoustu výletů a vodních aktivit (katamarány, klasické banány a tubes jako jsou i v Evropě, kanoe, jet ski, nabídka je hodně široká). Dále je možné si tam zdarma zapůjčit kompletní šnorchlovací vybavení. V dive centru potom možnost kurzů potápění. Na ostrově je i Araamu spa centrum, kde si můžete na masáže, koupele a zábaly, ale ceny jsou opravdu hodně vysoké (masáž 60-90 min cca 150 USD). Před příjezdem jsme měli na hotel několik otázek a na emaily odpovídaji rychle a srozumitelně. Veškerý personál mluví anglicky. "
10
"Zábava, sport, strava"
"Zábava a sport viz služby hotelu. Strava byla naprosto vynikající, tomu opravdu nemám co vytknout. Výběr dostatečný (bez vepřového samozřejmě). Mysleli jsme, že při polopenzi budeme mít odpoledne hlad, ale opravdu se tak nestalo, vlastně jsme neměli hlad po celý pobyt, protože člověk všechny ty dobroty musí ochutnat a sní toho hodně (pro "klasické jedlíky se AI nevyplatí, je za hodně vysoký příplatek, v případě hladu je lepší dojít si za vlastní do Randhabodni restaurace, jídlo i tam je svělé). Snídaně standardní, sladké i slané, včetně ovoce a zeleniny. Večeře hodně masa (kuře a hovězí), výborné krémové polévky, ryby a další seafood. Velké množství skvělých dezertů a ovoce, dále zelenina, sýry a obrovské množství chutney a omáček (opravdu výborné). Doporučuji venkovní live cooking, každý večer se připravuje jedno jídlo (například speciality ze Srí Lanky, Indonésie apod), kde kuchař vaří před vámi a vy si sami zvolíte, jaké ingredience do toho jídla chcete). Při polopenzi se pití platí, obsáhlý vinný lístek (nejlevnější víno je za 30 USD, skoro každý večer potom akce na nějaká vybraná vína), za vodu 1,5 litru dáte 4,5 USD. V Boli baru a Raandhabondi baru je i velký výběr koktejlů, které mají krásně nazdobené a barevné, ceny jsou cca 10-12 USD. Jen jsou koktejly docela silné, tím, že sami nepijí nemají oko na správnou míru alkoholu :). Ale jsou chutné a dokreslí atmosféru výhledu na pláž."
po 1.2.2010
"Luxusní dovolená"
10
Luxusní, klidná dovolená s nádhernou přírodou a mořem. Tuto zemi mohu jen doporučit.
10
"Poloha a pláž"
"Malý ostrůvek, 200 m dlouhý, ale naprosto dostačující. Poloha úžasná, pláž nádherná, bílý písek. Nádhera."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Bydleli jsme v bungalovech, úroveň skvělá. Z verandy přímo u moře. Krása."
10
"Služby a personál"
"Personál pomalejší, nikam nespěchá, je to jejich životní styl. Vždy je ale ochotný a vyjde vám vstříc."
10
"Zábava, sport, strava"
"Večer vždy nějaký program. Avšak je to klidná dovolená, plná ticha a pohody."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna