800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHAAYA LAGOON HAKURA HURAA

Resort leží na ostrově cca 28 akrů a pohodlně se na něj dostanete za 45 min. leteckým transferem z letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort leží na ostrově cca 28 akrů a pohodlně se na něj dostanete za 45 min. leteckým transferem z letiště.

Ubytování

80 prostorných a velmi atraktivně zařízených vilek kategorie plážová vila – celkem10 vilek v palmovém háji přímo u laguny a pláže s venkovní koupelnou a 70 vodních vil za příplatek. Jak plážové vilky, tak vodní vilky jsou klimatizované, velmi stylově dekorované v přírodních barvách a dřevě, mají mimo jiné minibar, TV, možnost přípravy kávy a čaje. Vodní vily mají vnitřní koupelnu.

Vybavení

již zdálky při příletu k atolu budete okouzleni bílým pískem, zelení vegetace a neskutečnou barvou oceánu v laguně. Na poměrně malém prostoru je vše, co potřebujete k dovolené. V resortu je venkovní restaurace s terasou, restaurace s východní, západní i orientální kuchyní, bar a lounge bar s terasou nad mořem, obchůdek se suvenýry.

Stravování

all inclusive – snídaně, oběd a večeře formou bufetu, předpůlnoční snack, odpolední káva a čaj s deserty, výběr z nealkoholických a alkoholických nápojů místní provenience včetně piva a vína, čaj, káva.

Pláž

překrásná bílá pláž kolem resortu - ideální pro šnorchlování a potápění.

Sport a zábava

volejbal, badminton, v sezoně živá hudba, kulturní show a karaoke. Vodní sporty - šnorchlování, potápění, kanoe, kajaky, vodní lyžování, windsurfing, rybaření, plavby na katamaránu, exkurze atd.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 45 min.
×