800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VICEROY MALDIVES

Luxusní resort ve futuristickém stylu v jednom ze severnějších atolů Malediv je tím pravým útočištěm pro Vás i Vaše smysly! Nezpomeňte si dát drink v baru na stromě při západu slunce!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Luxusní resort ve futuristickém stylu v jednom ze severnějších atolů Malediv je tím pravým útočištěm pro Vás i Vaše smysly! Nezpomeňte si dát drink v baru na stromě při západu slunce!

Poloha

Shaviyani Atoll, vzdálenost od letiště 192 km – transfer hydroplánem 55 minut.

Rozloha

délka cca 700 m, šířka cca 250 m.

Popis resortu

resort otevřený v dubnu 2012 není jen rájem pro relaxaci, ale nabízí svým klientům nepřeberné množství aktivit od potápění, šnorchlování přes vodní sporty a mořský rybolov ať už na domácím korálovém útesu nebo na volném moři. Designéry tohoto resortu byli architekti známého architektonického studia Yabu Pushelberg. Ti čerpali a inspirovali se při tvorbě interiérů z přírodních krás a kultury Malediv a moderním způsobem vše zakomponovali do ostrova o 17 ha rozlohy. 29 Beach vil a 32 vodních vil, všechny s vlastními bazény (k dispozici jsou i Beach vily se 2 ložnicemi).

Vybavení resortu

4 restaurace, bar, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kajaky, rybaření, boutique, půjčovna CD/DVD, dětský klub, lékař, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Beach vila: všechny vily se podobají trupu obrácené maledivské tradiční rybářské lodi dhoni. Velmi prostorné vily s vysokými stropy mají obrovskou ložnici, pracovní kout, sedací soupravu, vybavený kuchyňský kout a šatnu. Prosklená koupelna s velkou vanou má vstup jak do venkovní sprchy, tak na terasu k velkému privátnímu bazénu, kde jsou klientům k dispozici jak lehátka se slunečníky, tak také privátní posezení. Klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, Nespresso přístroj, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV vč. připojení na internet s klávesnicí, Mac-Mini, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, terasa. Možnost přistýlky.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou kombinace bufetu a á la carte.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 192 km
Doba transferu z letiště: 55 min.
×