800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE REGENT MALDIVES

Další novinka mezi nově otevřenými luxusními resorty na Maledivách! Zahájení provozu koncem roku 2009! Opravdový luxus pro Vaše smysly!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort se rozkládá na panenském 8 ha ostrově Maalefushi, plném bujné vegetace a obehnaném bělostně písečnými plážemi a průzračnou lagunou. 23 plážových a 27 vodních vil, všechny s privátním sladkovodním bazénem, nabízejí maximální komfort a privátní atmosféru a patří k nejprostornějším ubytovacím kapacitám na Maledivách. Architektonicky je zde velice citlivě sklouben tradiční maledivský styl s nejmodernějšími materiály. Interiéry navrhovalo světově proslulé designérské studio Hirsch Bedner.V blízkosti se nachází neobydlené ostrůvky, kde je možné strávit romantický večer pod hvězdnou oblohou. K dispozici je klientům Butler Service. Thaa Atoll je od letiště vzdálen 190 km – transfer hydroplánem 50 minut. Délka ostrova je cca 1000 m, šířka cca 200 m.

Ubytování

14 Beach Pavillionů, 9 Beach vil, 12 Ocean Pavillion, 13 Ocean Vil, 2 Ocean residence. Beach pavillion - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, espresso přístroj, fén, telefon, 42” a 37” LCD SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, Wi-fi internet, iPod přípojka, open air koupelna se zahradou, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s plážovými lehátky a slunečníky, prostorný obývací pokoj s jídelnou, sedací soupravou a vkusným teakovým nábytkem, ložnice, sladkovodní bazén.

Vybavení

3 restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, parasailing, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, billiard, boutique, business centrum, lékař, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Náš názor

Další novinka mezi nově otevřenými luxus¬ními resorty na Maledivách! Zahájení provozu koncem roku 2009! Opravdový luxus pro Vaše smysly!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 190 km
Doba transferu z letiště: 50 min.
×