800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Malty

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!...je téměř nemožné, na každé volné místo už čekají další dva vozy. Hotely nepočítají, že by turisté přijeli na ostrov autem. Na jízdu v levo si člověk rychle zvykne, ale pozor při přecházení ulice, rozhlížet se obráceně je obtížné.
Nejlepší je auto nechat celý pobyt zaparkované a jezdit po ostrově autobusy - jsou levné a jezdí po pár minutách.
Převézt auto trajektem ze Sicílie na Maltu ale vyjde poměrně draho.

Autor: Martin Masák , navštíveno 6/2008 Celý zážitek

Překvapilo mě v hotelu intercontinetal ,že po třech dnech z týdenního pobytu na nás na pokoji čekala láhev chlazeného šampaňského i s jednohubkami a přáním pěkného pobytu.

Autor: Helena Dekanová (55 let), navštíveno 8/2009 Celý zážitek

Připlouváme na ostrov Gozo do Mgarru

Na Maltě jsou krásné vysoké útesy, na které z Řecka nejsme zvyklí. Na ostrově Comino v Blue Lagoon je nádherné moře jako ve filmu Pláž s L. Dicapriem. Plavat v zátokách je úžasný zážitek. Zajeli jsme tam motor. člunem a byly vlny, takže pořádný adrenalín, když se vlny převalovaly blízko nás. V Azure Window mohutně duněl příboj, až se člověk i trochu bál, brr. Malťané jsou velmi přátelští lidé a moc pobožní. Těch honosných chrámů. Mají i na Ramle na pláži na beton. podstavci sochu P. Marie, to…

Autor: Dagmar Navrátilová , navštíveno 6/2011 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-3 z 3
×