800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAN ANDREA

Příjemný malý hotel doporučujeme všem klientům kvůli krásnému koupání přímo u hotelu a klidnějšímu letovisku. Velmi romantický hotel i městečko.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Příjemný malý hotel doporučujeme všem klientům kvůli krásnému koupání přímo u hotelu a klidnějšímu letovisku. Velmi romantický hotel i městečko.

Pláž

Nádherná zátoka přímo u hotelu ,v moři písek, vstup do vody přímo nebo po žebříku. Bez plážového servisu.

Poloha

Nádherný menší hotel s fantastickým výhledem na záliv a volné moře se nachází přímo na přímořské promenádě u nádherného písečného zálivu rybářského městečka Xlendi, které patří mezi známá střediska potápění na ostrově Gozo. Vzdálenost od letiště je cca 40 km. V okolí najdete restaurace a obchody, hlavní město Victoria je vzdálené cca 3 km.

Strava

Snídaně. Snídaně jsou podávány formou bufetu, za příplatek servírované večeře s výběrem ze tří menu v hotelové restauraci.

Ubytování

Stylově zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, internetovou přípojkou a trezorem (zdarma). Možnost jedné přistýlky. Pokoj s výhledem na moře za příplatek

Vybavení

Klimatizovaná vstupní hala s recepcí, trezor v recepci, pokojový servis, výtah, stylová restaurace s výhledem na moře a předzahrádkou přímo na promenádě, bar, směnárna, střešní terasa s lehátky a panoramatickým výhledem, místnost na zavazadla, TV místnost, možnost pronájmu kola či auta.

1
1

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km

Počasí

Gozo

22°C Skoro jasno

×