800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOLAIR HOLIDAY COMPLEX

Tento komplex studií a apartmánů se nachází v samém srdci dění Malty, v rušné a oblíbené části Buggiba, která je vyhledávána právě pro svůj noční život. Nedaleko je záliv Sv. Pavla, kde apoštol Pavel ztroskotal v r. 60 př. n. l. Pobřežní promenáda je lemována restauracemi, kluby a obchody, koupání je zde na betonových molech a na určených místech. Pláže v okolí oblázkové, nejbližší písčitá pláž v zálivu Mellieha nebo Golden Sands je cca 10 minut jízdy, autobusová zastávka 100 m od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

tento komplex studií a apartmánů se nachází v samém srdci dění Malty, v rušné a oblíbené části Buggiba, která je vyhledávána právě pro svůj noční život. Nedaleko je záliv Sv. Pavla, kde apoštol Pavel ztroskotal v r. 60 př. n. l. Pobřežní promenáda je lemována restauracemi, kluby a obchody, koupání je zde na betonových molech a na určených místech. Pláže v okolí oblázkové, nejbližší písčitá pláž v zálivu Mellieha nebo Golden Sands je cca 10 minut jízdy, autobusová zastávka 100 m od hotelu.

Ubytování

studia a apartmány mají vždy kuchyňku, koupelnu (vana)/WC, balkon. Dětská postýlka na vyžádání. U jedno- (2 os.) a dvou- (4 os.) ložnicových apartmánů jsou postele v oddělené místnosti. Do 3ložnicového apartmánu max. 6 os. Výhled na bazén určuje hotel dle aktuální obsazenosti.

Vybavení

komplex sestává ze dvou oddělených 3patrových bloků, celkem se zde nachází 79 studií a několik víceložnicových apartmánů. K dispozici je recepce se směnárenskými službami, internetová kavárna, vinný bar a restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén se sluneční terasou, bazén pro děti, trezor na vyžádání/poplatek, minimarket, prodej výletů na recepci. Služby za poplatek: trezor, internet, hlídání dětí. Pro děti: dětská část v bazénu, hlídání dětí na vyžádání a za příplatek.

Stravování

bez stravy, za příplatek snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: kontinentální Večeře: servírované/výběr z menu

Pláž

cca 300 m od pobřežní promenády

Náš názor

Velmi vhodné ubytování pro mladé páry a skupiny osob, které si chtějí užít podvečerního a nočního života, rádi poznávají okolí a místní restaurace a hospůdky.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mellieha

19°C Jasno

Sliema

19°C Jasno

×