800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CANIFOR

Hotel se nachází v mírném kopci, ve čtvrti plné obchodů, barů a zábavy. Nedaleko zastávka autobusu, kterým je možné dojet na pláže Mellieha Bay nebo Golden Beach během 10 minut. Nejbližší pláž je kamenitá, na pobřežní promenádu zhruba 5 minut chůze. Autobusové nádraží zhruba 5 minut od hotelu, odsud možné výlety po ostrově.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v mírném kopci, ve čtvrti plné obchodů, barů a zábavy. Nedaleko zastávka autobusu, kterým je možné dojet na pláže Mellieha Bay nebo Golden Beach během 10 minut. Nejbližší pláž je kamenitá, na pobřežní promenádu zhruba 5 minut chůze. Autobusové nádraží zhruba 5 minut od hotelu, odsud možné výlety po ostrově.

Ubytování

standardně zařízené 2lůžkové pokoje s telefonem, koupelnou/WC, vysoušeč vlasů, telefon, trezor (za poplatek), SAT/TV, minibar (za poplatek), klimatizace. Pro děti: oddělený dětský bazén.

Vybavení

hotel je propojen s apartmánovou částí kategorie 2*+, se kterou mají společné některé prostory. Z hotelových pokojů se nabízí pěkný výhled do okolí. V hotelu je recepce se směnárenskými službami, herna (kulečník, automaty), hlavní restaurace, bar s možností sledování TV, pizzerie, minimarket se zákl. potravinami, vnitřní bazén (v zimě vyhřívaný), venkovní bazén s mořskou vodou a oddělenou částí pro děti, fi tness centrum, sluneční terasa v 6. patře hotelu s vířivkou a barem (letní provoz). Kadeřník a internetové připojení. Služby za poplatek: fi tness centrum, internetové připojení, ručníky u bazénu, trezor, minibar.

11000

Stravování

Snídaně: bufetové Obědy: bufetové za příplatek Večeře: bufetové nebo možnost přikoupení All inclusive: je ve formě plné penze (bufetové snídaně, obědy, večeře) rozšířené o svačinové občerstvení (11.00–15.00 hod.), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (09.30–23.00 hod.).

Pláž

300 m od promenády

Náš názor

Skvělé umístění hotelu vám zajistí dovolenou nejen z hlediska kvalitních služeb, ale také z hlediska bohatého nočního života v okolí. Doporučujeme všem, kteří si rádi večer vyjdou do malebných a osvícených ulic města či po pobřežní promenádě.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mellieha

23°C Polojasno

Sliema

23°C Polojasno

×