800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ST. PATRICK´S + DOLMEN RESORT

Vychutnejte a zažijte 2 zcela rozdílné ostrovy Maltského souostroví během jedné dovolené. Živý a pulzující ostrov Malta, který Vás přes den uchvátí svým průzračně čistým mořem a večer skvělou atmosférou v barech, restauracích a klubech. Velkou devizou Malty je velké množství památek a bohatá kultura, která láká k objevování. Vzhledem k výborné místní autobusové síti můžete objevit téměř každou část tohoto vyhledávaného středomořského ostrova sami.
Gozo lze charakterizovat jako mystický zelený ostrov, na kterém Vás kromě téměř panenské přírody zaujmou starodávné megalitické chrámy s nejstarším a z nejznámějším chrámem zvaným Ggantija, jehož historie sahá do období 3800 let před naším letopočtem. Gozo je ostrov klidu, pohody a odpočinku. Místo kde zapomenete na všechny starosti všedního dne a budete jen relaxovat. V kombinacích naleznete několik hotelů, které Vás doufáme zaujmou a udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme, že Vás Malta i Gozo nadchne a také se tam jako většina jejich návštěvníků jednou opět vrátíte. Na ostrově Gozo není přítomen delegát.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Kombinovaný 8 denní zájezd - Malta - Gozo - 3 noclehy v hotelu na Gozu a poté 4 noclehy v hotelu na Maltě.

Vychutnejte a zažijte 2 zcela rozdílné ostrovy Maltského souostroví během jedné dovolené. Živý a pulzující ostrov Malta; který Vás přes den uchvátí svým průzračně čistým mořem a večer skvělou atmosférou v barech; restauracích a klubech. Velkou devizou Malty je velké množství památek a bohatá kultura; která láká k objevování. Vzhledem k výborné místní autobusové síti můžete objevit téměř každou část tohoto vyhledávaného středomořského ostrova sami.

Gozo lze charakterizovat jako mystický zelený ostrov; na kterém Vás kromě téměř panenské přírody zaujmou starodávné megalitické chrámy s nejstarším a z nejznámějším chrámem zvaným Ggantija; jehož historie sahá do období 3800 let před naším letopočtem. Gozo je ostrov klidu; pohody a odpočinku. Místo kde zapomenete na všechny starosti všedního dne a budete jen relaxovat. V kombinacích naleznete několik hotelů; které Vás doufáme zaujmou a udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme; že Vás Malta i Gozo nadchne a také se tam jako většina jejich návštěvníků jednou opět vrátíte. Na ostrově Gozo není přítomen delegát.

Oba dva tyto hotely patří mezi nejoblíbenější mezi našimi zákazníky.
Hotel St. Patrick´s***
Nachází se přímo před menší písečnou pláží menšího zálivu. Toto místo je vhodné především k odpočinku a relaxaci. V hotelu St. Patrick´s budete ubytováni v pokoji s výhledem na moře.


Hotel Dolmen Resort ****
Nachází se v klidnější oblasti Malty zvané Qawra; jen pár metrů od navezené písečné pláže a centra poklidného městečka. U obou hotelů je stravování formou snídaně

Informace o hotelu St. Patrick´s ZDE
Informace o hotelu Dolmen Resort ZDE

Počasí

Mellieha

25°C Skoro jasno

Sliema

25°C Skoro jasno

×