800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ST. PATRICK´S + SUNCREST

Vychutnejte a zažijte 2 zcela rozdílné ostrovy Maltského souostroví během jedné dovolené. Živý a pulzující ostrov Malta, který Vás přes den uchvátí svým průzračně čistým mořem a večer skvělou atmosférou v barech, restauracích a klubech. Velkou devizou Malty je velké množství památek a bohatá kultura, která láká k objevování. Vzhledem k výborné místní autobusové síti můžete objevit téměř každou část tohoto vyhledávaného středomořského ostrova sami.
Gozo lze charakterizovat jako mystický zelený ostrov, na kterém Vás kromě téměř panenské přírody zaujmou starodávné megalitické chrámy s nejstarším a z nejznámějším chrámem zvaným Ggantija, jehož historie sahá do období 3800 let před naším letopočtem. Gozo je ostrov klidu, pohody a odpočinku. Místo kde zapomenete na všechny starosti všedního dne a budete jen relaxovat. V kombinacích naleznete několik hotelů, které Vás doufáme zaujmou a udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme, že Vás Malta i Gozo nadchne a také se tam jako většina jejich návštěvníků jednou opět vrátíte. Na ostrově Gozo není přítomen delegát.
Při 8 denním zájezdu - 3 noclehy v hotelu na Gozu a poté 4 noclehy v hotelu na Maltě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Kombinovaný 8 denní zájezd - Malta - Gozo - 3 noclehy v hotelu na Gozu a poté 4 noclehy v hotelu na Maltě.

Vychutnejte a zažijte 2 zcela rozdílné ostrovy Maltského souostroví během jedné dovolené. Živý a pulzující ostrov Malta; který Vás přes den uchvátí svým průzračně čistým mořem a večer skvělou atmosférou v barech; restauracích a klubech. Velkou devizou Malty je velké množství památek a bohatá kultura; která láká k objevování. Vzhledem k výborné místní autobusové síti můžete objevit téměř každou část tohoto vyhledávaného středomořského ostrova sami.

Gozo lze charakterizovat jako mystický zelený ostrov; na kterém Vás kromě téměř panenské přírody zaujmou starodávné megalitické chrámy s nejstarším a z nejznámějším chrámem zvaným Ggantija; jehož historie sahá do období 3800 let před naším letopočtem. Gozo je ostrov klidu; pohody a odpočinku. Místo kde zapomenete na všechny starosti všedního dne a budete jen relaxovat. V kombinacích naleznete několik hotelů; které Vás doufáme zaujmou a udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme; že Vás Malta i Gozo nadchne a také se tam jako většina jejich návštěvníků jednou opět vrátíte. Na ostrově Gozo není přítomen delegát.

Tato kombinace Vám nabízí hotely stejné úrovně. Jedná se o velice oblíbené hotely z naší nabídky.
Hotel St. Patrick´s ***
Budete ubytování se snídani v pokoji s výhledem na moře; který Vám poskytne překrásný pohled na romantickou zátoku Xlendi.

Hotel Seashells resort at Suncrest ***+
Vám jako jediný v naší nabídceposkytuje stravování formou all inclusive (viz. popis hotelu). Nachází se přímo u moře v klidnějším městečku Qawra.

3 noci na Gozu + 4 noci na Maltě

Počasí

Mellieha

21°C Skoro jasno

Sliema

19°C Skoro jasno

×