800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TA CENC + INTERCONTINENTAL

Vychutnejte a zažijte 2 zcela rozdílné ostrovy Maltského souostroví během jedné dovolené. Živý a pulzující ostrov Malta, který Vás přes den uchvátí svým průzračně čistým mořem a večer skvělou atmosférou v barech, restauracích a klubech. Velkou devizou Malty je velké množství památek a bohatá kultura, která láká k objevování. Vzhledem k výborné místní autobusové síti můžete objevit téměř každou část tohoto vyhledávaného středomořského ostrova sami.
Gozo lze charakterizovat jako mystický zelený ostrov, na kterém Vás kromě téměř panenské přírody zaujmou starodávné megalitické chrámy s nejstarším a z nejznámějším chrámem zvaným Ggantija, jehož historie sahá do období 3800 let před naším letopočtem. Gozo je ostrov klidu, pohody a odpočinku. Místo kde zapomenete na všechny starosti všedního dne a budete jen relaxovat. V kombinacích naleznete několik hotelů, které Vás doufáme zaujmou a udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme, že Vás Malta i Gozo nadchne a také se tam jako většina jejich návštěvníků jednou opět vrátíte. Na ostrově Gozo není přítomen delegát.
Při 8 denním zájezdu 3 noclehy v hotelu na Gozu a poté 4 noclehy v hotelu na Maltě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

8 denní kombinovaný zájezd - Malta - Gozo

Vychutnejte a zažijte 2 zcela rozdílné ostrovy Maltského souostroví během jedné dovolené. Živý a pulzující ostrov Malta; který Vás přes den uchvátí svým průzračně čistým mořem a večer skvělou atmosférou v barech; restauracích a klubech. Velkou devizou Malty je velké množství památek a bohatá kultura; která láká k objevování. Vzhledem k výborné místní autobusové síti můžete objevit téměř každou část tohoto vyhledávaného středomořského ostrova sami.

Gozo lze charakterizovat jako mystický zelený ostrov; na kterém Vás kromě téměř panenské přírody zaujmou starodávné megalitické chrámy s nejstarším a z nejznámějším chrámem zvaným Ggantija; jehož historie sahá do období 3800 let před naším letopočtem. Gozo je ostrov klidu; pohody a odpočinku. Místo kde zapomenete na všechny starosti všedního dne a budete jen relaxovat. V kombinacích naleznete několik hotelů; které Vás doufáme zaujmou a udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme; že Vás Malta i Gozo nadchne a také se tam jako většina jejich návštěvníků jednou opět vrátíte. Na ostrově Gozo není přítomen delegát.

  • hotely na velmi vysoké úrovni; poskytují ten nejvyšší možný standard služeb. Hotel Ta Cenc je vystaven ve starodávném Maltském stylu s pozemkem o rozloze 160 hektarů. Hotel má vlastní skalnatou pláž; která se nachází 950 metrů od hotelu.
  • hotel The Palace je luxusní hotel se snadnou dostupností centra města.
  • v ceně kombinace je ubytování se snídaní
  • 3 noci na Gozu + 4 noci na Maltě

Počasí

Mellieha

17°C Skoro jasno

Sliema

17°C Skoro jasno

×