800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



TA CENC + GRAND HOTEL EXCELSIOR

Vychutnejte a zažijte 2 zcela rozdílné ostrovy Maltského souostroví během jedné dovolené. Živý a pulzující ostrov Malta, který Vás přes den uchvátí svým průzračně čistým mořem a večer skvělou atmosférou v barech, restauracích a klubech. Velkou devizou Malty je velké množství památek a bohatá kultura, která láká k objevování. Vzhledem k výborné místní autobusové síti můžete objevit téměř každou část tohoto vyhledávaného středomořského ostrova sami.
Gozo lze charakterizovat jako mystický zelený ostrov, na kterém Vás kromě téměř panenské přírody zaujmou starodávné megalitické chrámy s nejstarším a z nejznámějším chrámem zvaným Ggantija, jehož historie sahá do období 3800 let před naším letopočtem. Gozo je ostrov klidu, pohody a odpočinku. Místo kde zapomenete na všechny starosti všedního dne a budete jen relaxovat. V kombinacích naleznete několik hotelů, které Vás doufáme zaujmou a udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme, že Vás Malta i Gozo nadchne a také se tam jako většina jejich návštěvníků jednou opět vrátíte. Na ostrově Gozo není přítomen delegát.
Při 8 denním zájezdu 3 noclehy v hotelu na Gozu a poté 4 noclehy v hotelu na Maltě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Kombinovaný 8 denní zájezd - Malta - Gozo - 3 noclehy v hotelu na Gozu a poté 4 noclehy v hotelu na Maltě.

Vychutnejte a zažijte 2 zcela rozdílné ostrovy Maltského souostroví během jedné dovolené. Živý a pulzující ostrov Malta; který Vás přes den uchvátí svým průzračně čistým mořem a večer skvělou atmosférou v barech; restauracích a klubech. Velkou devizou Malty je velké množství památek a bohatá kultura; která láká k objevování. Vzhledem k výborné místní autobusové síti můžete objevit téměř každou část tohoto vyhledávaného středomořského ostrova sami.

Gozo lze charakterizovat jako mystický zelený ostrov; na kterém Vás kromě téměř panenské přírody zaujmou starodávné megalitické chrámy s nejstarším a z nejznámějším chrámem zvaným Ggantija; jehož historie sahá do období 3800 let před naším letopočtem. Gozo je ostrov klidu; pohody a odpočinku. Místo kde zapomenete na všechny starosti všedního dne a budete jen relaxovat. V kombinacích naleznete několik hotelů; které Vás doufáme zaujmou a udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme; že Vás Malta i Gozo nadchne a také se tam jako většina jejich návštěvníků jednou opět vrátíte. Na ostrově Gozo není přítomen delegát.

V této kombinaci naleznete nejkvalitnější hotel z naší nabídky na Gozu a nejluxusnější hotel na Maltě. Hotel Ta Cenc se nachází v překrásné rozlehlé zahradě a poskytuje velmi dobré zázemí pro relaxačně odpočinkovou dovolenou.

- Grand Hotel Excelsior Vám poskytne ten nejvyšší možný standard ubytování a služeb. Nachází se přímo u menší písečné pláže jen pár kroků od historického centra hlavního města Valleta. V obou hotelech je stravování formou snídaně.

Počasí

Mellieha

18°C Skoro jasno

Sliema

18°C Skoro jasno

×