800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMADIL BEACH

Tento prvotřídní hotel se nachází přímo na břehu oceánu v centru Agadiru, v dosahu obchodního centra i nočních zábavních podniků, zároveň obklopen zelení. 2 golfová hřiště v dosahu 10–15 minut jízdy, vzdálenost od letiště 20 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento prvotřídní hotel se nachází přímo na břehu oceánu v centru Agadiru, v dosahu obchodního centra i nočních zábavních podniků, zároveň obklopen zelení. 2 golfová hřiště v dosahu 10–15 minut jízdy, vzdálenost od letiště 20 minut.

Ubytování

Standardní 2lůžkové pokoje s výhledem do zahrady, na moře nebo na bazén. Koupelna (vana/WC), trezor, SAT/TV, pokojový servis, terasa/balkon. Výhled na moře za příplatek. V hotelu jsou také rodinné pokoje (propojené) na vyžádání a několik suit.

Vybavení

Hotelový 4patrový komplex se rozkládá podél pláže. 3 prosklené výtahy, recepce se směnárenskými službami v obrovské hale s možným posezením a barem, dále restaurace s mořskými plody, italská, tradiční marocká restaurace, koktejlový bar s živou hudbou, piano bar, noční klub s diskotékou, plážový bar s lehkým občerstvením, bar u bazénu. Internetová kavárna, obchody s turistickými potřebami včetně novinového stánku a suvenýrů, 2 antuková tenisová hřiště, vodní sporty na pláži, půjčovna kol, fi tness centrum Viva form (sauna, turecké lázně, masáže, salón krásy a posilovna), pétanque, šipky, stolní tenis, velký bazén (v zimě vyhřívaný), lehátka a ručníky zdarma u bazénu i na pláži, dětský klub (5–12 let). Konferenční místnosti. Hotel pořádá pravidelné animační programy. Služby za poplatek: internet, trezor, masáže a salón krásy, posilovna, sauna a turecké lázně, vodní lyže, vodní sporty, tenis, půjčovna kol, business centrum. Pro děti: dětský klub.

Stravování

Polopenze, za příplatek plná penze. Snídaně: bufetové Obědy: bufetové i servírované Večeře: bufetové i servírované

Pláž

Přímo na písčité pláži.

Náš názor

Hotel na břehu Atlantiku zpestří vaši dovolenou svými službami a vybavením. Poloha mezi pláží a centrem je výhodná pro klienty, kteří tráví den na pláži a večer jsou rádi ve víru nočního života restaurací, kaváren i klubů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Agadir

15°C Jasno

×