800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Agadir - Marakéš (ATLAS AMADIL + ATLAS MEDINA)

8denní zájezd – 3 noclehy v hotelu v Marakéši a 4 noclehy v hotelu v Agadiru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

8denní zájezd – 3 noclehy v hotelu v Marakéši a 4 noclehy v hotelu v Agadiru

Poznejte během dovolené 2 kouzelná místa Maroka. V kombinacích naleznete hotely; které vás jistě zaujmou a udělají vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme; že vás Agadir i Marakéš nadchnou a stejně jako většina návštěvníků se sem budete chtít vracet.

Marakéš
Je jedno z nejstarších měst v Maroku a tvoří velkou pokladnici historického a kulturního bohatství Maroka. Leží v srdci původní palmové oázy na jihu země. Z jedné strany je obklopeno pouští; z druhé strany zasněženými vrcholky Vysokého Atlasu. Okouzlujícím místem je náměstí Djemaa El-Fna; které ožívá již v ranních hodinách; kdy prodavačí otevírají své obchody. Není přítomen delegát.

Agadir
Je velmi moderní turistické město plné luxusních hotelových komplexů; které lemují široké písčité pláže. Město se pyšní 300 dny slunečního svitu v roce. Podvečerní Agadir je jako stvořený k procházkám po nábřeží či v úzkých uličkách; které vás lákají svou tajemnou atmosférou.

Hotel Atlas Amadil **** v kombinaci s hotelem Hotel Atlas Medina *****

Oba dva tyto hotely patří do hotelové sítě Atlas; vlastnící luxusní hotely v Maroku.

Hotel Atlas Amadil ****
Hotel se nachází 1 km od centra Agadiru a má přístup na písčitou pláž přes místní promenádu. K relaxaci slouží bazén a lázně; kde si můžete objednat zkrášlující procedury.

Hotel Atlas Medina *****
Hotel se nachází v samém srdci Marakéše; v blízkosti naleznete Medinu; centrum města a velká golfová hřiště. Hotel; rozprostírající se v krásné zahradě s bazénem nabízí lázeňské procedury (za poplatek); výbornou stravu a služby na vysoké úrovni.

3 noci v Marakéši + 4 noci v Agadiru

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Agadir

16°C Jasno

×