800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Agadir - Marakéš (ATLAS AMADIL + ATLAS TARGA)

8denní zájezd – 3 noclehy v hotelu v Marakéši a 4 noclehy v hotelu v Agadiru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

8denní zájezd – 3 noclehy v hotelu v Marakéši a 4 noclehy v hotelu v Agadiru

Zvolte si netradiční způsob dovolené a poznejte během jednoho týdne dvě krásná a historicky velmi zajímavá města v Maroku. V Agadiru si můžete odpočinout ve 4* hotelu s lázněmi; či si užít krásnou pláž. V Essaouiře se pro změnu vydejte po stopách historie...

Essaouira
malá tvrz obklopená zdmi a skýtá nádhernou scenérii. Toto opevněné město bylo postaveno podle zásad současné evropské vojenské architektury a severoafrického kontextu. Od svého založení bylo hlavním mezinárodním obchodním přístavem; spojujícím Maroko a Evropou a zbytkem světa. Samotné centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. U zálivu Essaouira je krásná; 3 km dlouhá pláž s jemným pískem. Je to také ráj pro surfaře a milovníky kitefurfingu.

Agadir
Je velmi moderní turistické město plné luxusních hotelových komplexů; které lemují široké písčité pláže. Město se pyšní 300 dny slunečního svitu v roce. Podvečerní Agadir je jako stvořený k procházkám po nábřeží či v úzkých uličkách; které vás lákají svou tajemnou atmosférou.

Hotel Atlas Amadil **** v kombinaci s hotelem Hotel Atlas Targa ****

Hotel Atlas Amadil ****
Hotel se nachází 1 km od centra Agadiru a má přístup na písčitou pláž přes místní promenádu. K relaxaci slouží bazén a lázně; kde si můžete objednat zkrášlující procedury.

Hotel Atlas Essaouira *****
Moderní pětihvězdičkový hotel leží přímo na pobřeží krásní pláže a nabízí výhled na mýtický ostrov Mogador. Nabízí vkusně vybavené pokoje s klimatizací; televizorem a pěkným výhledem na oceán nebo do zahrady. K odpočinku a relaxaci můžete využít služeb Spa centra. Také si nenechte ujít chuť marocké gastronomie.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Agadir

17°C Skoro jasno

×