800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace hotelů - FRAMISSIMA LES DUNES**** - MEDINA GARDENS****

  • Kombinované pobyty v krásném Maroku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Atlas Framissima Les Dunes D'or:
Hotelový komplex se nachází v centru letoviska Agadir a je dobrým výchozím bodem pro nákupy. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu. Letiště leží cca 25 km od hotelu.

Hotel Medina Gardens:
Hotel se nachází v samém centru historické části Marrakéše, přímo u hlavního náměstí Jemaa el-Fna. Tradiční kavárny, restaurace, bary, obchůdky a trhy se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu. Letiště v Agadiru je vzdáleno cca 260 km.

Ubytování

Hotel Atlas Framissima Les Dunes D'or:
Vkusně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 1. 5.–31. 10.) mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon a SAT-TV. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na pokoji je k dispozici bezpečnostní schránka za poplatek (cca 20 MAD / den). Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Hotel Medina Gardens:
Vkusně zařízené pokoje mají klimatizaci, koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a balkon nebo terasu. Minibar a bezpečnostní schránka jsou na pokoji k dispozici za poplatek. Promo pokoje nemají balkon ani terasu.

Vybavení

Hotel Atlas Framissima Les Dunes D'or:
Hotel je umístěn v zelené zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři bary, hlavní velkou restauraci ve dvou patrech s venkovní terasou a další tři à la carte restaurace (rybí, italská a marocká). V areálu hotelu je také nákupní galerie, minimarket, konferenční místnost, diskotéka, pěkný velký bazén a menší bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).

Hotel Medina Gardens:
Elegantní hotel vystavěný v krásně udržované zahradě svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, čtyři restaurace a bary, nákupní galerii, minimarket a kadeřnictví. V areálu hotelu je pěkný venkovní bazén s oddělenou relaxační částí. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Stravování

Hotel Atlas Framissima Les Dunes D'or: All Inclusive. www.hotelsatlas.com

Hotel Medina Gardens: Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

Vysvětlivky ke stravování
ATLAS FRAMISSIMA LES DUNES D´OR ALL INCLUSIVE: Snídaně (6.00–10.00), oběd (12.30–14.30) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00). Bary u pláže a u bazénů jsou otevřeny v průběhu dne (10.00–18.00). V baru u pláže se podávají pouze nealkoholické nápoje a pivo. Po předchozí rezervaci možnost povečeřet v italské, rybí nebo marocké à la carte restauraci. Diskotéka není zahrnuta do konceptu All Inclusive.

MEDINA GARDENS ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.30), oběd (12.30–14.30) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Brzká kontinentální snídaně (6.30–7.00) a odpolední snack (12.00–16.00). 1x za pobyt možnost povečeřet v indické à la carte restauraci (rezervace předem). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v určených barech (9.00–24.00).

Pláž

Hotel Atlas Framissima Les Dunes D'or:m
Široká pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu a od areálu hotelu je oddělena pěknou pěší promenádou. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, plážové osušky na zálohu (cca 100 MAD).

Sport a zábava

Hotel Atlas Framissima Les Dunes D'or:
Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační, sportovní a večerní zábavné programy. Pro děti je zde k dispozici dětský koutek a miniklub. Na pláži je bohatá nabídka vodních sportů za poplatek. Plážový volejbal, basketbal, fotbal, fitness centrum, stolní tenis, tenis během dne (7 tenisových kurtů) a minigolf jsou pro hotelové hosty zdarma. Za poplatek možnost využít masáže, saunu a služby lázeňského centra. Zdarma jezdí od hotelu autobus na 27jamkové golfové hřiště Golf les Dunes. Doporučujeme navštívit starobylou pevnost kasbach, postavenou na úpatí nad městem Agadir, s krásným výhledem na celou zátoku a Atlantský oceán.

Hotel Medina Gardens:
Hotel pořádá různé animační a večerní programy. Zdarma si můžete zahrát stolní tenis, pétanque, tenis (i s osvětlením) nebo si zacvičit ve fitness. Sauna a masáže za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 260 km

Počasí

Agadir

25°C Jasno

×