800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMarocké hory, města a moře

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

přílet do Agadiru. Transfer do hotelu a ubytování. Večeře a nocleh.

2. den

po snídani odjezd směrem k opevněnému městu Taroudant. Město kdysi bývalo hlavním městem, jeho okrové stěny chránily před kočovnými saharskými nájezdníky. Místní trh (súk) či palác Paši zcela doplní orientální atmosféru. S krátkou zastávkou v Taliouinu dorazíme do Ouarzazate. Ubytování, večeře a nocleh.

3. den

snídaně. Největší město oblasti Souss Massa Draa patřilo k hraničním městům, jeho zachovalé opevnění, kasby a mešita jistě nadchnou každého. Město je využíváno fi lmaři. Nedaleké palmové háje potvrzují výjimečnost této oázy. Odpoledne se vydáme dále do vnitrozemí, příjezd do Marrakeše, ubytování, večeře a nocleh.

4. den

po snídani celodenní prohlídka Marrakéše, výjimečné památky jako věž Kutubia nebo palác Bahia hovoří o vyspělosti dávných kultur. V podvečer na náměstí Jamaa El- -Fna začínají místní kejklíři, umělci, zaklínači a tanečnice svá večerní představení, vše je doprovázeno vůní čerstvých pochoutek na grilu. Večeře a nocleh.

5. den

po snídani se vydáme na cestu zpět do Agadiru horskými průsmyky a plošinami, projedeme místními vesnicemi, budete mít možnost si zakoupit místní ovoce či grilované maso (během pravidelných přestávek). Pozdě odpoledne příjezd do Agadiru, ubytování v hotelu dle výběru.

6. - 7. den

volné dny u moře v Agadiru.

8. den

ranní odjezd na letiště, odlet do ČR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Agadir

21°C Polojasno

×