800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySafari a´la Bedouine v poušti Mhamed

Casablanca • poušť Mhamed • Casablanca

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

dle letového řádu odlet z Prahy. Po příletu do Casablanky a přivítání na letišti následný transfer do pouště Mhamed. Ubytování v hotelu. Odpoledne se pak projedete na velbloudech palmovým hájem a pokračovat budete písečnými dunami až k vašemu tábořišti Erg Lihoudi. Večeře a nocleh.

2. den

po snídani se vydáte k dalšímu putování velbloudí karavanou do pouště a budete postupně pozorovat změny této krajiny během dne – od kamenitých planin až po písečné duny pouště. Oběd si vychutnáte jako praví beduíni ve stínu akácií. Večeře a nocleh v tábořišti Qued Naam.

3. den

snídani budete mít ráno přichystánu v tábořišti. Poté pojedete na zhruba 3hodinovou projížďku na hřbetech tzv. „korábů pouště“ do překrásných písečných dun a budete moci vychutnávat neobvyklé pohledy na rozlehlé a tiché planiny pouště. Zde budete mít možnost pochutnat si na obědě. Dále budete pokračovat až do Sidi Naji, kde bude vaše další tábořiště. Večeře a nocleh.

4. den

posnídáte a vydáte se na další putování pouští. Po obědě zamíříte k poslednímu tábořišti vaší výpravy pouští Mhamed – tentokrát Erg Lhniti. Zde poslední večeře v poušti a nocleh.

5. den

po snídani návrat na hotel, kde se budete moci osprchovat a sbalit si zavazadla. Následuje transfer zpět do Casablanky a dle letového řádu odlet zpět do ČR.

Počasí

Agadir

21°C Jasno

×