800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE PANORAMIC

Příjemný hotel Le Panoramic, obklopený pěknou zahradou, se nachází v lokalitě Trois Ilets. Jedná se o měnší klidnější hotel, personál se vyznačuje příjemným neformálním přístupem. Hotel doporučujeme jak jednotlivcům, tak párům.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný hotel Le Panoramic, obklopený pěknou zahradou, se nachází v lokalitě Trois Ilets. Jedná se o měnší klidnější hotel, personál se vyznačuje příjemným neformálním přístupem. Hotel doporučujeme jak jednotlivcům, tak párům. Ze spousty míst v hotelu je krásný výhled na zátoky Fort de France a Anse á l´Ane. Centrum se nachází cca 2,5 km od hotelu, letiště cca 30 km.

Ubytování

V hotelu je celkem 36 studií. K vybavení každého studia patří balkon, klimatizace, telefon s přímou volbou, TV. Kuchyňka a koupelna s WC.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, zahrada s bazénem, možnost hlídání dětí na vyžádání za poplatek a možnost půjčení auta.

Stravování

Tento zájezd je nabízen bez stravy.

Sport a zábava

Nedaleko se nachází 18- jamkové golfové hřiště, tenisový kurt, a samozřejmě široká nabídka motorizovaných a nemotorizovaných vodních sportů. Můžete se projet na koni, zajít do muzea, potápět se a spoustu dalšího. Využít také můžete některý z námi nabízených fakultativních výletů.

Pláž

Tropická pláž se nachází cca 300 m od hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km
vzdálenost od Letiště: 30 km
×