800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARITIM

  • Plážová bar
  • Oblíbené letovisko s přátelskou atmosférou

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Maritim je luxusní hotel nejvyšších mezinárodních standardů, umístěný v Bacalavě, v Turtle Bay. Hned u hotelu se nachází tropická pláž se světlým pískem. Vzdálenost hotelu od letiště činí cca 60 kiloemtrů. Hotel prošel poslední kompletní renovací v roce 2009.

Ubytování

V hotelu je celkem 221 pokojů, 147 Comfort rooms (28 m2), 29 De – Luxe rooms ( 33 m2), 29 Prestige rooms ( 67 m2). K vybavení každého pokoje patří Kouipelna, WC, fén, trezor, klimatizace, televize, telefon a minibar. Nabídku nadstandardního ubytování rádi zpracujeme na vyžádání.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 další restaurace, bar, lounge, wellness centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, konferenční prostory, možnost připojení k internetu a další.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze.

Sport a zábava

Pro klienty, preferující aktivnější dovolenou, je zde golf, fitness centrum, možnost jízdy na koni, široká nabídka vodních sportů na pláži- vodní lyže, windsurfing, šnorchlování, loď s proskleným dnem, šlapadla, kánoje, stolní tenis, jóga, fotbal, volejbal, vodní gymnastika a 3 tenisové kurty. Využít také můžete některého z nabízených fakultativních výletů.

Pláž

Tropická písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Info

Oficiální internetové stránky: http://www.maritim.com/

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Rodrigues

30°C Skoro jasno