800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ONE & ONLY SAINT GÉRAN

  • Rodinná atmosféra
  • Bar na pláži
  • Relaxační zóna pouze pro dospělé

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Nachází se na pozemku o rozloze 60 akrů na východním pobřeží ostrova Mauricius na poloostrově Belle Mare asi hodinu od letiště a 40 minut od hlavního města Port Louis.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 166 suitách a jedné vile s výhledem na oceán či tropickou zahradu ze soukromé terasy. Jejich koupelny jsou velice prostorné a jsou vybaveny kaskádovými sprchami. Součástí servisu je 24 hodinový servis domovníka, koktajl při příjezdu, každý den čerstvé ovoce a dvakrát denně servis služebné. V každé suitě najdete satelitní televizi, DVD/CD přehrávač, prostornou vanu, nezamlžující se zrcadla, výběr z několika druhů polštářů, exotické soli do koupele, výběr z županů a fén.

Vybavení

Tři restaurace (mezinárodní speciality, indická a mauricijská kuchyně), 4 bary, lázně One & Only nabízející řdu léčebných, zkrášlujících a relaxačních procedur (masáže, zábaly, aromaterapie atd.), pořádání svateb (na pláži či v zahradě s výhledem na soukromou lagunu), možnost zakoupení svatebního balíčku; pořádání svatebních cest; konferenční sál pro 80 lidí či menší sál pro 12 lidí s potřebným audiovisuálním vybavení a knihovnou s přístupem na internet.

Stravování

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze.

Pláž

Míli dlouhá s bílým pískem.

Sport a zábava

Lázně One & Only Spa (8 masážních pokojů, hydromasáže, sauna, bazénky, obchod); fitness centrum, kadeřnictví, manikúra, pedikúra; vodní sporty (kajaky, plachtění, šlapadla, windsurfing, aquaaerobik, výlety na člunech se skleněným dnem a výlety za šnorchlováním, za poplatek potápění, rybaření, kitesurfing, jízda na katamaránu, vodní lyžování a wakeboarding); golfové hřiště, pět tenisových kurtů, plážový volejbal, badminton, kriket, stolní tenis a cyklistika. Dále můžete navštívit botanickou zahradu Ramgoolam o rozloze 37 hektarů či továrnu na výrobu cukru, dále tzv. Chamarel jinak známý jako „země sedmi barev“ a nedaleký vodopád.

Pro děti

Dětský klub pro děti od 3 do 11 let zdarma nabízí řadu aktivit a zábavný program pro Vaše děti. Možnost služby hlídání dětí za příplatek. Dále se v hotelu nachází i klub pro teenagery od 12 do 17 let (sporty, výlety, exkurze, diskotéky).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Rodrigues

24°C Skoro jasno