800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CENTARA MAURITIUS

  • Hotel nabízí nádherný výhled na krajinu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel leží na severovýchodním pobřeží ostrova, nabízí výhled do úchvatné krajiny, ať už ve vnitrozemí nebo podél bílých pláží, které obepínají ostrov. Hotel je moderní interpretací architektonického dědictví ostrova, na jedné straně lemovaný nedotčenými plážemi s vlastní lagunou a Zelená hora na straně druhé, je to ideální poloha k prozkoumání všech půvabů ostrova. Resort je vzdálený hodinu jízdy od mezinárodního letiště.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací,stropním ventilátorem, TV s plochou obrazovkou s mezinárodními kanály, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, trezorem na pokoji, telefonem, bezdrátovým připojením na internet avysoušečem vlasů.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, bazén, dětský bazén, lázně, fitness centrum, dětský klub, hlídání dětí na vyžádání, obchod se suvenýry, knihovna, informační pult, wi-fi připojení, lékařské služby, půjčovna aut, prádelna, směnárna

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze nebo za příplatek all inclusive.

Sport a zábava

plážový volejbal, plážový badminton a peranque koule, šnorchlování, hotel také nabízí škálu léčebných procedur jako například aromaterapie a reflexologie.

Pláž

Písečná pláž

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Mauricius

29°C Polojasno

Rodrigues

28°C Polojasno