800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDobrodružství a odpočinek+Le Preskil

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z letiště Praha – Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem. Odlet na Réunion.

2. den

Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letišti a transfer do letoviska St. Gilles v západní části ostrova. Ubytování v hotelu, informační schůzka se zástupcem parnerské CK. Odpoledne volno na koupání. Nocleh.

3. den

Snídaně. Vyzvednutí automobilu a odjezd na individuální poznávání tímto velmi zajímavým ostrovem. Cesta rozmanitou krajinou do Petite France s možností rozma nitých výhledů na sopku Maido. Nocleh v Maido.

4. den

Snídaně. Přejezd podél jihozápadního pobřeží do vnitrozemí ostrova a cesta do horské vesničky Cilaos, jež je střediskem pěstování vína na Réunionu a výchozím bodem k pěším trekům do horských údolí. Možnost návštěvy termálních pramenů. Nocleh v Cilaos.

5. den

Snídaně. Brzy ráno doporučujeme nezapomenutelný trek do některého z okolních údolí nedaleko horské vesničky Cilaos. Návrat z horské oblasti zpět na jižní pobřeží a přejezd podél pobřeží do St. Philippe s mnoha rozhledy na oceán či možnostmi nákupu místních suvenýrů. Doporučujeme navštívit vesničku St. Rose severně od St. Philippe, která byla v roce 1977 zcela zaplavena lávou z vulkánu Pitonde la Fournaise. Nocleh v St. Philippe v jihovýchodní části ostrova.

6. den

Snídaně. Návrat do St. Pierre a cesta do La Plaine des Cafres, výchozího bodu pro návštěvu sopečného kužele Piton de la Fournaise, největší dominanty ostrova. V okolí sopky krajina připomíná měsíční krajinu s vlastním mikroklimatem i rostlinami. Nocleh v La Plaine des Cafres.

7. den

Snídaně. Přejezd napříč ostrovem k severovýchodnímu pobřeží a pokračování do Salazie, rozeklané vulkanické kaldery s fantastickými rozhledy do údolí, jež se táhnou až do délky 10 km. Nocleh v Salazie.

8. den

Snídaně. Dopoledne poslední možnost pěší tůry do rozmanitých údolí v okolí Salazie. Odpoledne návrat k severovýchodnímu pobřeží ostrova a odjezd na letiště. Vrácení automobilu a odlet na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do Vámi zvoleného hotelu. Odpoledne volno na koupání. Večeře a nocleh na Mauritiu.

9.-12. den

Pobyt s polopenzí na Mauritiu, který nabízí ideální podmínky ke koupání na jemných písečných plážích. Hotelová centra nabízejí zdarma nemotorizované vodní sporty, Mauritius je oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů po ostrově i lodních výletů.

13. den

Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mauricius

24°C Skoro jasno

Rodrigues

23°C Polojasno

×