800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHory i moře

  • Poznávací zájezd po krásách Réunionu zakončený pobytem na Mauriciu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy/Vídně na Réunion.

2. den

západní pobřeží
Přílet na Réunion, přivítání, vyzvednutí vozu na letišti a přejezd cca 50 km na západní pobřeží do letoviska St. Gilles Les Bains. Ubytování v hotelu Swalibo***, Iloha Hotel*** nebo Nautile Hotel***.

3. den

západní pobřeží / Mafate
Dopoledne si prohlédněte vesničku Saint Gilles Les Bains zvanou malé Saint Tropez Réunionu. Kolem poledne doporučujeme vyjet do hor s překrásnou vegetací. Cílem cesty by mohlo být místo Mafate s jedinečným výhledem. Možnost kratšího trekkingu. Večer návrat do hotelu.

4. den

Cilaos
Cesta vnitrozemím do centrálně položeného horského letoviska Cilaos s termálními prameny, které se řadí mezi nejpůvabnější části ostrova. Ubytování v hotelu Vieux Cep*** nebo hotelu Tsilaosa****.

5. den

jižní pobřeží
Ráno přejezd na jižní pobřeží, kde budete obdivovat květiny, zbytky lávy, plantáže vanilky atd. Ubytování v Plantation Guesthouse v oblasti Saint Philippe nebo v hotelu Les Geranium** v oblasti La Plaine des Cafres.

6. den

vulkány
Cílem dnešní cesty jsou vulány Le Tampon a Pas de Bellecombe. Pokud budete mít štěstí a obloha bude bez mráčku, uvidíte scenérii "měsíční krajiny." Dále uvidíte Piton de La Fournaise, La Plaine des Palmistes a úžasné vodopády Salazie. Noc v hotelu Relais des Ciems** v oblasti Hellburg.

7. den

Salazie/Mauricius
Odvoz auta na letiště a odlet na Mauricius. Pobyt na Mauriciu v hotelu Bougainville*** s all inclusive na 2/5/9 nocí dle délky pobytu.

8. - 11./15. den

Volno.

9./12./16. den

Dopoledne volno, v poledne uvolnění pokojů, po poledni transfer na letiště a odlet z domů.

10./13./17. den

Přílet do Prahy/Vídně.

Počasí

Mauricius

23°C Skoro jasno

Rodrigues

24°C Polojasno

×