800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BÁJEČNÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY NA MAURITIU 5*

  • Nachází se přímo na pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Asi nejkomplexnější mauritijský resort pro vyznavače aktivní dovolené, zábavy, extrémně dobrého jídla a pití. Je to jediný Beachcomber na východním (jihovýchodním) pobřeží, blízkost letiště ocení ti co chtějí být ve svém hotelu cobydup a naopak jim nevadí, že jim sem tam přeletí nad hlavou letadlo (co se provozu týče – létá se více méně jen ve dne a frekvence je malá, Mauritius není Frankfurt, takže lze to brát spíše jako atrakci). Zátoka Blue Bay má dvě tváře - nejblíže k hotelu je písečné dno, ale dále od břehu je ve velmi malé hloubce obrovské množství korálů a rybek, hotový ráj pro šnorchlaře! Naopak pláž směrem na otevřené moře je pravé místo pro milovníky divočejších vod. Dle našeho názoru a především OSOBNÍ ZKUŠENOSTI je hotelem poskytované Serenity Plus All Inclusive nejlepším a nejbohatším na ostrově – mimochodem jeho služby můžete čerpat okamžitě po příjezdu do hotelu a to až do odjezdu, bez ohledu na oficiální časy ubytování a uvolnění pokojů. Super pro rodinnou dovolenou!

Poloha:
Na jihovýchodě ostrova zaujímající poloostrov u jižního okraje zátoky Blue Bay, ve výhledu s malým ostrůvkem. Areál tropické zahrady lemované 3 plážemi je bohatě stíněn vzrostlou vegetací.

Spojení:
Z mezinárodního letiště cca 10-15 minut. Do bývalého správního centra ostrova městečka Mahébourg cca 10 minut jízdy (nebo 20 minut na kole). Hlavní město Port Louis cca 60-70 minut.

Ubytování

Celkem 327 v jedno- a dvoupatrových pavilonech, všechny orientovány směrem na moře. Základní kategorií jsou Superior (180x) a Deluxe (108x), přičemž Superior jsou v prostřední části, kde není přímo pláž a naopak přímo u pláže nejhlouběji v zátoce. Deluxe jsou nejdále směrem k ústí zátoky do oceánu. Krom toho mohou až pětičlenné rodiny využívat Family Apartments (36x). Hotel rovněž disponuje několika luxusními suites. SUPERIOR (cca 50m2) jsou velmi moderně a elegantně zařízené s obývacím koutem, Sat-TV, klimatizací, minibarem, sejfem, varnou konvicí (čaj/káva zdarma), koupelnou se sprchovým koutem, vanou, WC, fénem a župany, šatnou. Internetová přípojka a WiFi zdarma, terasa či balkon. Tento pokoj akceptuje max. 2 dospělé a 1 dítě do 17 let. DELUXE (cca 57m2) jsou stejně vybaveny, díky většímu prostoru akceptují max. 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 17 let. FAMILY APARTMENT (cca 75m2) je vlastně Deluxe, k němuž je připojen samostatný dětský pokoj s vlastním TV, sprchou a WC. Tento typ akceptuje 2 dospělé a až 3 děti do 17 let (platí se za celý apartment). Upozornění: uvnitř pokojů všech kategorií platí zákaz kouření!

Vybavení

Velkolepý areál 50 hektarů začíná vzdušnou lobby s recepcí a business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques včetně duty-free klenotnictví, kadeřnictví, ošetřovnu, prádelnu, půjčovnu aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). Centrální části vévodí sluneční terasa s rozsáhlým bazénem a dětským brouzdalištěm. Druhý menší bazén je až na konci areálu na samém výběžku do oceánu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži pochopitelně v ceně. Tradiční špičkový dětský klub Bob Marlin (3-12 let, otevřen 0900-2100), možno objednat baby sitting (za úhradu). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit!

Stravování

SNÍDANĚ - buffet v hlavním restaurantu Grand Port, alt. Le Sirius POLOPENZE - snídaně buffet v hlavním restaurantu Grand Port, alt. Le Sirius a večeře v 5 restaurantech: buffet v hlavním Le Grand Port, stylové menu v Le Sirius (mezinárodní), Porto Vecchio (středomořská), Le Boucanier (rybí), Teak Elephant (thajská). Do tematických restaurací se doporučuje rezervace předem.
ALL INCLUSIVE SERENITY PLUS - viz polopenze, dále obědy v Grand Port (buffet) a 1-2 tematických restaurantech, Sirius Bar a Blue Bay Bar – sendviče, lívance a palačinky 1500-1700. Neomezená konzumace vybraných nealko- a alkoholických nápojů včetně výtečných importních vín, franc. sektu a značkového alkoholu domácí i importované produkce ve všech restaurantech a barech (Le Sirius Bar do 2200, Blue Bay Bar do 2330). Pokojový minibar – pivo, nealko, džusy. Během dne krouží plážemi golfový vozík s chlazeným nealkem, pivem, sendviči a saláty. Upozornění: Hotel si vyhrazuje právo uzavřít z provozních důvodů až 2 restauranty (stává se vyjímečně a ne na dlouho).

Pláž

Přímo na pláži.

Sport a zábava

Denně zábavné a animační programy, večer hudba, tanec, folklór, móda atd. V ceně vodní lyže, windsurfing, plachtění, šnorchlování, kajaky, lodě se skleněným dnem, vodní gymnastika, 6 kvalitních tenisových kurtů s umělým povrchem a osvětlením (rakety v ceně), stolní tenis, fotbal, fitness centrum, aerobik, 9 golfových jamek (Pitch+Put), půjčovna kol, lekce golfu a tenisu. Za úhradu potápění (PADI), rybaření na otevřeném moři, výlety katamaranem, tenisové a golfové míčky, škola plachtění a kitesurfu. V resortu je největší areál lázní La Source s masážním centrem Clarins. V ceně parní lázeň a 1 třičtvrtěhodinová masáž (při pobytu min. 4 dny), další služby za úhradu (balneoterapie, ayurveda, shiatsu atd.).

×